eReport.sk
Generál Pavel Macko. Zdroj: tasr

Macko: Nemám zdroje, ale Smer, Republika a SNS sa správajú ako trójske kone ruskej vojnovej mašinérie!

Generál Pavel Macko sa cez stranu ODS snaží, zatiaľ nie veľmi úspešne, oslovovať voličov pred parlamentnými voľbami. Po neúspešnej kariére v strane SPOLU, ktorá chcela byť najprv modro-dzurindovská, až sa napokon stala modro-hegerovská, sa teda jedná o jeho druhú etapu v snahe preniknúť do veľkej politiky. V posledných dňoch sú médiá plné vyhlásení politikov a ich poradcov o tom, čo všetko má v pláne po voľbách opozičná strana Smer-SD. Aj komentátori, ktorí nie sú priaznivcami predsedu Smeru Roberta Fica však priznávajú, že Matovičove, Hegerove, Šeligove, Šimečkove, alebo Leškove vyhlásenia pôsobia skôr ako hoaxy, konšpirácie a dezinformácie. Uvedení politici a komentátori totižto pre svoje vyhlásenia nemajú žiadne zdroje, ani dôkazy. A nemá ich ani Macko, čo sám priznáva.

„Nemám k dispozícii spravodajské zdroje. Aj bez nich, očividné je to, že Smer, Republika a SNS sa správajú ako trójske kone ruskej vojnovej mašinérie. Chcú nahradiť demokraciu autokraciou a nenávidia všetko západné. Slovensko sa cez Fica stáva ruskou geopolitickou pákou na rozbitie EÚ a NATO,“ uviedol Macko na sociálnej sieti.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Útoky na paragraf začala Matovičova vláda
  2. Veci môžu byť inak!
  3. František Mikloško počas pietnej spomienky pri príležitosti 34. výročia Sviečkovej manifestácie v Bratislave 24. marca 2022.
  4. Lipšicove fantazmagórie

„Nič im nie je sväté“

V útokoch na Smer naviac pokračoval aj na ďalších riadkoch. Hovorí pri tom veci, ktoré hovorili aj Matovič, Sulík, Kollár či Remišová pred poslednými parlamentnými voľbami. A faktom je, že počas ich mandátu nebol odsúdený ani jeden člen Smeru. Nemusí to automaticky znamenať, že všetci členovia Smeru sú čistí ako ľalie, ale rešpektujúc právny štát to minimálne v tomto momente platí.

„Najhoršie je, že to smerácke špinenie a klamanie sa nezastaví pred ničím. Nič im nie je sväté, ani ľudský život. Je to hanba, že demokratický štát sa nevie vysporiadať s gaunermi, ktorí vládli ako mafia, „dávali dole“ nepohodných a majú tú nehoráznu drzosť sa vyhrážať,“ pokračuje v svojom výklade politického sveta Macko.

Zdroj: fb/generalpavelmacko

Vyzýva Žilinku a jeho úrad

Generálny prokurátor Maroš Žilinka by sa mal podľa neho pozrieť na výroky exministra vnútra Roberta Kaliňáka, ktoré zazneli cez víkend v relácii Na telo. To síce určite môže, no my, ako novinári a strážcovia demokracie, by sme radi vedeli, na základe čoho tvrdí Macko o svojich politických oponentoch to, čo tvrdí. Ak totižto nemá zdroje, alebo dôkazy, nemal by byť sudcom, prokurátorom a vyšetrovateľom v jednom, lebo na to sú na Slovensku jasne určené orgány činné v trestnom konaní. Teda aspoň tak by to v reálnom právnom štáte malo chodiť.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Macko: Nemám zdroje, ale Smer, Republika a SNS sa správajú ako trójske kone ruskej vojnovej mašinérie!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php