eReport.sk
František Mikloško počas pietnej spomienky pri príležitosti 34. výročia Sviečkovej manifestácie v Bratislave 24. marca 2022.
František Mikloško. Foto: tasr

VIDEO Ku kresťanským demokratom sa vracia legendárny člen, expredseda parlamentu! Bude opäť sršať vtipom?

Do Kresťanskodemokratického hnutia (KDH) sa pred septembrovými predčasnými voľbami vracia niekdajší šéf parlamentu a dlhoročný člen hnutia František Mikloško. Jeho návrat potvrdil počas pondelkovej tlačovej konferencie predseda KDH Milan Majerský. Ako povedal, ide o návrat jednej z najvýraznejších osobností SR.

Podľa Majerského je Mikloško „osobnosť, ktorá má čo povedať aj v dnešnej dobe v slovenskej politike“. Ako poznamenal, Slováci si zaslúžia, aby sa mali v krajine lepšie. Zároveň je presvedčený, že KDH môže prinavrátiť normálny život na Slovensko.

Do KDH sa vracia František Mikloško.

Zdroj: fb/krestanskidemokrati

Mikloško: Rozhodujeme o ďalšom smerovaní

„Po vládach Smeru-SD a jednej vláde OĽANO si ľudia zaslúžia, aby sa mali lepšie,“ uviedol šéf KDH a verí, že k tejto zmene môže dopomôcť i staronová posila v podobe Mikloška.

Táto doba je podľa Mikloška momentom, v ktorom rozhodujeme o ďalšom smerovaní a histórii Slovenska. Keby sa k moci opäť dostal Smer-SD, tak ako spoločnosť podľa jeho slov upadneme do depresie.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Karol Farkašovský
  2. Objektivita nadovšetko?
  3. Chaos v parlamente pokračuje
  4. O čo Matovičovi vlastne ide?

KDH: Do volieb pôjdeme samostatne

Staronová posila hnutia ocenila šéfa KDH, pretože podľa neho ide o človeka, ktorý nežiarli na svoje okolie, ale má radosť z toho, že prichádzajú noví ľudia, ktorí chcú pomôcť KDH. Potvrdil, že k návratu ho oslovil práve Majerský. „Najviac ma motivoval zápas o Slovensko,“ povedal Mikloško.

„Na voľby sa pripravujeme samostatne,“ potvrdil predseda KDH. Ako doplnil, na kandidátke spájajú odborníkov z rôznych oblastí, predstaviť plánujú aj ďalšie posily.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ku kresťanským demokratom sa vracia legendárny člen, expredseda parlamentu! Bude opäť sršať vtipom?

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php