eReport.sk
LGBTI coming out sa nevyplatil!
František Košarišťan známy ako Fero Joke, foto: instagram FJ

Verejný LGBTI coming out sa nevyplatil! Komik Fero Joke prežíva posmešky od svojho okolia

LGBTI coming out sa nevyplatil! V súčasnosti sa čoraz viac diskutuje o tom, či sú aktivity tzv. LGBTI komunity pre samotných homosexuálov prínosné, alebo skôr škodlivé. Aj keď sa o tom neinformuje, medzi samotnými homosexuálmi existuje celkom početná skupina ľudí, ktorí nesúhlasia s extravagantným oblečením prívržencom komunity na pochodoch, poprípade na iných aktivitách komunity. Ľudia z rurálnejšieho prostredia si potom homosexuála predstavujú podľa toho, čo vidia v televízii. Homosexuáli pritom medzi nami žijú a často žijú úplne normálne a slušné životy.

LGBTI coming out sa nevyplatil

Ďalšou témou sú napríklad verejné priznania celebrít o ich sexuálnej orientácii, resp. tzv. coming outy. Tie sú často považované skôr za marketing konkrétnych celebrít, nie za úprimnú snahu pomôcť sexuálnej menšine. Verejné priznania sa však môžu obrátiť aj proti celebritám. Svoje by o tom vedel hovoriť herec a komik František Košarišťan alias Fero Joke.

Susedia nie sú z neho nadšení

Tomu sa pre jeho verejné priznávanie sexuálnej orientácie rozhodli pomstiť ľudia z jeho fyzického okolia.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žiadna tolerancia LGBTQ propagandy!
  2. Líder OĽANO Igor MatovičI
  3. Pofidérne dotácie
  4. Neoliberálna prezidentka?

„Mám síce veľmi veľa dobrých susedov, s ktorými mám dobrý vzťah, ale aj veľa takých, ktorí mi dávajú jasne najavo, že k nim nepatrím. Nemáme tu dobré komunitné vzťahy ako u nás na Orave, kde som vyrastal,“ skonštatoval podľa Nového času.

Pôjde bližšie k Bratislave

Jeho najbližšie životné kroky by teda mali smerovať bližšie k hlavnému mestu SR Bratislave, kde je rešpekt voči sexuálnym menšinám predsa len väčší ako v rurálnejších oblastiach, kde ľudia veľmi do kontaktu s homosexuálmi neprichádzajú.

My držíme menšine palce, aby jej úzka komunita neskresľovala celkový obraz v očiach ľudí a aby žila normálny život, ktorý z nej raz, pevne veríme, spraví normálnu a nie extravagantnú súčasť spoločnosti.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Verejný LGBTI coming out sa nevyplatil! Komik Fero Joke prežíva posmešky od svojho okolia

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti