tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lenka Šoóšová, foto: profimedia

Lenka Šoóšová oslavuje: Z televíznej vizážistky sa stala úspešnou moderátorkou!

Moderátorka Lenka Šoóšová (45) dnes oslavuje narodeniny. Má za sebou zaujímavú kariéru. Z uznávanej vizážistky sa stala úspešnou moderátorkou rannej relácie. Matkou sa stala v zrelšom veku.

Moderátorka Lenka Šoóšová má kariéru, ktorú by jej nejedna žena mohla závidieť. Roky pracovala v televízií a patrila medzi naše najúspešnejšie vizážistky. Jej dobrá kamarátka Zlatica Švajdová Puškárová v nej videla potenciál a nahovorila ju na prácu televíznej moderátorky. Lenka sa vypracovala až do markízackého Telerána, kde už roky patrí k stabilným moderátorkám. Takúto kariéru by jej mohla závidieť nejedna televízna hviezda.

Lenka dlhé roky čelila obvineniam z anorexie, pre svoju priveľmi štíhlu postavu. Vysvetľovala to tým, že sa stravuje racionálne a s mierou. Dokonca priznala, že jedáva aj sladkosti, ale len ráno. Matkou sa stala v zrelšom veku. Potom ako stretla svojho terajšieho manžela Richarda Raimana si založila aj rodinu a má dvoch synov. Na svoju pôvodnú profesiu vizážistky nezanevrela a téma krásy a kozmetiky je jej stále blízka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lenka Šoóšová oslavuje: Z televíznej vizážistky sa stala úspešnou moderátorkou!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku