eReport.sk
Kuzminová mohla prísť o syna!
Anastasia Kuzminová. Zdroj: tasr

Šok! Olympijská víťazka Kuzminová kvôli nezodpovednému vodičovi mohla prísť o syna

Kuzminová mohla prísť o syna! Olympijská víťazka Kuzminová. Mnohonásobná olympijská víťazka a najúspešnejšia slovenská biatlonová reprezentantka Anastasia Kuzminová sa s fanúšikmi podelila o šokujúcu a alarmujúcu informáciu. Naturalizovaná Slovenka, pôvodom Ruska, na prechode pre chodcov kvôli nezodpovednému vodičovi takmer prišla o syna Jeliseja. Šofér po nehode dokonca ani len nezastavil, aby sa presvedčil, že nespôsobil dieťaťu zranenie.

Kuzminová mohla prísť o syna!

„Včera večer na priechode pre chodcov neznámy uponáhľaný vodič ´ťukol´ do kolena môjho syna nárazníkom. Pokým sa Jelisej snažil spamätať zo šoku, vodič otvoril okno, vykríkol ´pardon´ a bez toho, aby sa spýtal, či je chalan v poriadku, ušiel z miesta činu,“ uviedla Kuzminová na sociálnej sieti.

Foto: fb/anastasiakuzminova

Zodpovednosť vodičov je témou

Vodiči musia byť pri šoférovaní vozidla zodpovednejší. Téma ich správania sa začala vo väčšom diskutovať pred komunálnymi voľbami, keď opitý Dušan Dědeček zabil na bratislavskej zastávke Zochova skupinu študentov smerujúcich na internát. O opitosti vodičov sa toho v médiách napísalo už dosť a je pravdepodobne čas diskutovať aj o ich celkovej zodpovednosti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Matovič kritizuje Sulíka
  2. Peter Kremský
  3. Fico reaguje na Sulíka a Hegera
  4. Kollár reaguje na Pavla

Kuzminová k svojmu príspevku pridala aj ďalší príbeh, kedy jej rodine nepozorný vodič zrazil psa, ktorý následne podľahol zraneniam. „Koľkokrát som ja ako chodec na priechode pre chodcov ´schytala´ nadávky a komentáre uponáhľaných vodičov. To, že ´sa zabúda´ zapnúť smerovka pred odbočkou, to je už úplná maličkosť. To všetko je naozaj v poriadku?,“ pýta sa ďalej bývalá športovkyňa.

Veľavravný odkaz

Vodičom pridala na záver spoza volantu veľmi jasný odkaz: „Nezabúdajme prosím, že keď som vodič, tak som zodpovedný nielen za to, aby som sa spolu s celou posádkou bezpečne prepravil z bodu A do bodu B, ale hlavne za to, aby som neublížil nikomu počas svojej jazdy.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Šok! Olympijská víťazka Kuzminová kvôli nezodpovednému vodičovi mohla prísť o syna

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti