eReport.sk
Ivan Korčok a Mikuláš Dzurinda. Zdroj: FB / Dagmar Kramplová

Kramplová poriadne naložila Korčokovi aj Dzurindovi: Sú to klamári a pokrytci!

Ak nemajú Slováci krátku pamäť, tak si určite spomenú na bombardovanie bývalej Juhoslávie. Prsty, ak nie doslova paprče, v tomto bezprecedentnom kroku NATO a USA, pri ktorom zahynulo asi 140-tisíc ľudí, vrátane žien aj detí, mali aj expremiér Mikuláš Dzurinda a súčasný prezidentský kandidát Ivan Korčok. Obaja sa síce teraz od všetkého dištancujú, svojej čiernej minulosti ale ujsť nedokážu, lebo krv nevinných ľudí je aj na ich rukách. A tú si z nej už nezmyjú.

Krvavá vláda arcizločinca Mikuláša Dzurindu

Ivan Korčok, ktorý sa teraz tvári ako „nezávislý a ľudový“ kandidát rád hovorí o všetko, čo by ako prezident zmenil, pri pripomenutí mu jeho čiernej minulosti však akosi stráca pamäť, prinajlepšom sa z toho celého usiluje vyviniť. V nedeľu 24. marca však uplynulo presne 25. výročie od zločineckej agresie štátov NATO proti bratskému srbskému národu, ktoré začalo v roku 1999 vo večerných hodinách.

Korčokovi túto udalosť v statuse pripomína Dagmar Kramplová, podpredsedníčka SNS a poslankyňa Národnej rady SR. Prirodzene, nezabúda pri tom ani na ďalších, nemenej zodpovedných politikov, ktorí sa tiež tvária akoby sa ich to netýkalo.

A najdôležitejší odkaz pre dnešné Slovensko musí byť ten, že nemôžeme dovoliť, aby Slovensku znovu vládli ďalší Korčokovia, ktorí s prevozom zbraní a preletom bojovej techniky nemajú žiadny problém!

Dagmar Kramplová, podpredsedníčka SNS

„Našou najväčšou hanbou na tomto čine zostáva naša vtedajšia podpora pre túto zločinnú agresiu, kde vtedajšia vláda arcizločinca Mikuláša Dzurindu otvorila vzdušný priestor SR pre prelet lietadiel NATO. Za krvavé slovenské nebo bolo zodpovedných osemnásť členov vtedajšej vlády, okrem Dzurindu a Mikloša napríklad aj vtedajší minister kultúry Milan Kňažko, čo bol zrejme krvavý prejav tej ich vyspelej západnej kultúry,“ píše Kramplová a dodáva, že o otázke svojej podpory tomuto konfliktu by sa mal otvorene vyjadriť aj Ivan Korčok, ktorý vo svojom životopise bez presných dátumov uvádza, že v rokoch 1999 až 2001 pôsobil ako zástupca SR pri NATO.

Nemôžeme dovoliť, aby tu vládli Korčokovia

Agresia NATO proti Juhoslávii podľa Kramplovej ukázala, že medzinárodní liberálni arcizločinci sa neštítia absolútne ničoho, a tak ako nemali problém s povolením preletov cez územie Slovenskej republiky, tak nemali ani o dvadsať rokov neskôr problém s povolením prevozu zbraní dodávaných na Ukrajinu.

„Export vojnových konfliktov je evidentne tým najvýnosnejším západným vývozným artiklom – hovoriť by o tom vedeli aj v Afganistane, Iraku, Líbyi, Sýrii a inde vo svete, kde americká vláda a jej spojenci ako mafia rozpútali vojnový požiar z ktorého obvinili niekoho iného a následne na tomto konflikte samozrejme zarobili,“ prízvukuje podpredsedníčka národniarov.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Djokovič o hororovom americkom bombardovaní Belehradu
  2. Dopadol by ako Lučanský

„Ak liberáli dnes hovoria o dodržiavaní medzinárodného právneho poriadku, mali by si títo klamári a pokrytci uvedomiť, že to bolo práve NATO, ktoré rozbilo a zničilo medzinárodné právo svojou krvavou politikou agresie!

A najdôležitejší odkaz pre dnešné Slovensko musí byť ten, že nemôžeme dovoliť, aby Slovensku znovu vládli ďalší Korčokovia, ktorí s prevozom zbraní a preletom bojovej techniky nemajú žiadny problém!“ konštatuje na záver bez servítky na ústach Kramplová.

Zdroj: FB / Dagmar Kramplová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kramplová poriadne naložila Korčokovi aj Dzurindovi: Sú to klamári a pokrytci!

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre