eReport.sk
Queen Elizabeth II, accompanied by Prince William Duke of Cambridge visit the Energetics Analysis Centre at the Defence Science and Technology Laboratory (Dstl) at Porton Down science park near Salisbury, Wiltshire. During the visit they were able to view displays of weaponry and tactics used in counter intelligence, a demonstration of a Forensic Explosives Investigation and meet staff who were involved in the Salisbury Novichok incident. Her Majesty and His Royal Highness also formally opened the new Energetics Analysis Centre. Pictured: Queen Elizabeth II,Image: 563200735, License: Rights-managed, Restrictions: -GBR, Model Release: no

Kráľovná Alžbeta II. prvýkrát na verejnosti: Prečo je nedisciplinovaná?

Na verejnosti sa objavila po prvýkrát od vypuknutia pandémie. Kráľovná Alžbeta II. vyzerala ako vždy štýlovo. Jedna vec však ľudí zarazila.

Opäť si začína plniť kráľovské povinnosti. Britská panovníčka Alžbeta II. nedávno navštívila Laboratória pre obranné vedy a technológie v anglickom Porton Down. K známej panovníčke sa pripojil aj jej vnuk, princ William. Dvojica sa stretla s vedcami, ktorí zohrávajú počas pandémie koronavírusu významnú rolu. Zatiaľ, čo panovníčka, ktorá má deväťdesiatštyri rokov cestovala vrtuľníkom, jej vnuk pricestoval autorom.

Kráľovná Alžbeta II. bola ako vždy nesmierne štýlová. K ružovému kabátu zvolila klobúčik rovnakej farby. K tomuto stylingu vhodne zvolila čierne doplnky. Vyzerala úplne dokonale ako pravá dáma. Vidieť, že je panovníčka stále vo výbornej kondícií. Svojich spoluobčanov však mohla iritovať jednou vecou. Na oficiálnej návšteve si totiž nenasadila rúško, ktoré by v týchto dňoch malo byť samozrejmosťou. V tomto smere by mala ísť svojmu národu za príklad. Veľká Británia totiž takisto patrí medzi rizikové krajiny, kde sa pandémia pomerne rýchlo šíri.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kráľovná Alžbeta II. prvýkrát na verejnosti: Prečo je nedisciplinovaná?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti