eReport.sk
Foto: tasr

Kňažkove emotívne slová o poslednom stretnutí s Milanom Lasicom: Táto veta trhá srdce!

Kultový herec a ikona slovenskej komiky. Za Milanom Lasicom smúti celé Slovensko. Verejnosť, ale aj jeho hereckí kolegovia či politici vyjadrujú rodine hereckej legendy úprimnú sústrasť. Jeho dlhoročným súputníkom z branže bol aj Milan Kňažko, ktorý po strate kolegu, ale aj kamaráta len ťažko nachádza slová. Pre eReport s rozochveným hlasom zaspomínal na posledné stretnutie s majstrom hercom.

Milan Lasica nečakane herecký svet opustil včera večer. Stalo sa tak netradične na divadelných doskách jeho domovského L+S. Odpadnúť mal podľa svedkov počas jednej z piesní a napriek pokusu oživiť ho, sa herca už zachrániť nepodarilo. Množstvo kolegov Milana Lasicu tak nad nečakanou stratou krúti hlavou a stráca reč.

Posledná spomienka

Obidvaja Milanovia mali k sebe naozaj blízko. Keď bývalý minister vnútra, expolitik, no najmä herec a kolega zosnulej ikony spomína na priateľa, z každého slova cítiť silnú emóciu. Kňažko nám prezradil, kedy sa s hereckým súputníkom videl naposledy.

Milan Lasica – Foto: tasr

Teraz sme boli na filmovom festivale v Košiciach. Požiadal ma, aby som odovzdal cenu českému hercovi Petrovi Nárožnému, čo som veľmi rád urobil, a potom sme spolu strávili večer. Na druhý deň sme spolu hrali v rámci festivalu, a to som ho videl posledný raz” zaspomínal Kňažko. Išlo o Art Film Fest, ktorému šéfoval práve Lasica.

Viac o zosnulej legende tu:

Predstavenie, ktoré spolu už neodohrajú

„24 rokov spolu hráme divadlo, odjazdili sme spolu v aute tisíce kilometrov a strávili sme spolu tisícky hodín na javisku či na skúškach, v aute alebo aj na golfe,” zaspomínal o vzťahu s hereckou legendou pre eReport Milan Kňažko.

Ten taktiež prezradil, že už o niekoľko dní si mali spolu zahrať v divadelnej hre Na fašírky mi nesiahaj, a to taktiež pod strechou štúdia L+S. “Je pre mňa hrozná predstava, že teraz 29. júla sme mali večer hrať, ale to sa už nikdy neuskutoční,” povedal rozcítený Kňažko.

„Som rád, že som s ním mohol takú dlhú dobu spolupracovať a v práci sprevádzať,” dodal na záver.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport