eReport.sk
foto: tasr

Milan Lasica o Kollárovi: „Čo je lepšie – byť imobilný či imbecilný?“

Herec a humorista dokáže nastoliť poriadne cynický humor. Avšak pri činoch predsedu parlamentu je už málokomu do smiechu.

V humoristickej relácii Eleny Vacvalovej Sedem sa Milan Lasica (80) vyjadril k aktuálnej téme, ku škandalóznym kauzám štátnika Borisa Kollára (55). V posledných mesiacoch rezonovali kauzy ako Kollárove lascívne správy s transrodovými osobami či konflikt priateliek politika so zdravotnými sestrami.

Smiešno-smutné

Milan Kňažko v relácii ironicky okomentoval jeho pobyt v nemocnici tým, že potreboval opateru. Trvalo pár sekúnd, kým Lasica na túto jeho “obhajobu” reagoval. ,,Čo je lepšie? Byť imobilný či imbecilný?“ spýtal sa Milan Lasica. Odpoveď od prísediacich kolegov zabávačov nedostal. Iba sa pousmiali.

S konštrukciou na svahu?

Aktuálne je otvorené Kollárove lyžiarske stredisko Park Snow Donovaly. Otvoril ho napriek tomu, že epidemiológovia odporučili kvôli šíreniu korony pravý opak. Trvám na tom, aby sa išiel aj lyžovať,“ poznamenal herec. Je len otázkou času, kedy satirické stránky vyrobia fotografiu Kollára so železnou konštrukciou na lyžiach.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport