eReport.sk
Milan Lasica neprijal úlohu v rozprávke, foto: rtvs

Posledná fotografia pred smrťou: Milan Lasica krátko potom navždy odišiel!

Smrť Milana Lasicu (†81) zdrvila nielen jeho rodinu, ale aj početných fanúšikov. Existuje fotografia, ktorá vznikla krátko pred jeho náhlou a neočakávanou smrťou.

Milan Lasica včera navždy odišiel! Jeho smrť spôsobila šok nielen jeho najbližším, ale aj jeho verným fanúšikom. Odišiel tak, ako to mal rád, na javisku v jeho domovskom divadle. Existuje fotografia, ktorá vznikla krátko pred jeho smrťou.

Viac sa dozviete:

  1. Milan Lasica

Zverejnil ju jeho priateľ a hudobník Rudolf Baranovič. Fotografia vznikla krátko pred jeho vystúpením s Hot Serenades. „Zbohom maestro, mal som rád váš humor a pohľad na život … dnes moja posledná fotka maestra zo zákulisia …,“ napísal na facebooku jeho priateľ.

Milan Lasica patril medzi najvýraznejšie osobnosti nášho kultúrneho a spoločenského života. Patril medzi našich najvýznamnejších humoristov. Kultovú dvojicu na mnoho rokov vytvoril s Júliusom Satinským. Posledné obdobie vystupoval spoločne s Eňou Vacvalovou v relácií RTVS Zlaté časy. Bol manželom političky Magdy Vášaryovej, s ktorou mal dve dospelé dcéry.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport