eReport.sk
Kázeň kňaza Mariána Kuffu opäť triafala do živého. Zdroj: screenshot video FB / Vladislav Vavrek

VIDEO Kňaz Marián Kuffa vyrozprával šokujúci príbeh o mladej Američanke. Chceme toto na Slovensku?

Toto už nie je liberalizácia ani demokracia, to je anarchia. Tak zrejme toto si povie väčšina Slovákov, ale nielen tých, pri vnímaní toho, koľko je v niektorých štátoch uznaných pohlaví. Takzvaná gender ideológia si pomaly dláždi cestu našimi životmi, pričom ovplyvňuje najmä mládež. A to je na tom to najstrašnejšie.

Ak to nechceš, treba sa voči tomu vzoprieť!

Rodová, alebo gender ideológia je niečo, čo sme tu pred niekoľkými rokmi vôbec nepoznali. Toto všetko prišlo z „demokratického“ západu a ovplyvnilo to najmä našu mládež. Podľa Wikipédie je rodová ideológia naratív o údajnom sprisahaní alebo koordinovanom útoku najmä zo Západu s cieľom zničiť „tradičné hodnoty“ a „tradičnú rodinu“. Čo na tom, že rodičia sa chytajú za hlavu nad niektorými názormi ich detí, „pokrok“ nezastavíš. Ale je to naozaj tak? Vladislav Vavrek v zostrihu videa zverejnil časť kázne kňaza Marián Kuffu, v ktorom hovorí veci, nad ktorými zostáva zdravý rozum stáť, na druhej strane však tých pri zmysloch prinútia sa nad tým celým aspoň zamysliať.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Chaos na konzervatívnej scéne
  2. Milan Krajniak

„Chodia ku nám Američania. Prečo do Žákoviec? To na neviem. Chodia. Prečo? Neviem. Chodia budúci dôstojníci, pomáhajú nám v lese. Do roka prídu 2-3 razy. Mladí Američania. Vtedy, čo sme dali v parlamente ešte častejšie chodia. Kukali kde to Slovensko je keď sme gender odmietli v slovenskom parlamente. A Američania prídu a hovorili presný príklad. Pán farár, u nás v Amerike, keby som teraz povedal, prosím vás, odrežte mi pravú ruku. Prečo? Chcem vyzerať ako Jožo. Tak psychiatra zavoláte. Odrežte mi ľavú nohu. Prečo? Chcem vyzerať ako Mariena. Psychiatra! Neodrežete. Ale keď mladé dievča v Amerike, skutočný príbeh, čo hovorili oni, povie, odrežte mi prsia, šestnásťročné dievčatko, odrežú… Matka kľakla, trhala si vlasy, plakala. Nerob to, dcéra, prosím. Muž kľakol, plakal tiež. Nerob, dcéra, prosím, nerob to. Prišla polícia. Ona ma na to právo,“ vyrozprával kňaz ľuďom príbeh z ďalekej „demokratickej“ Ameriky.

A má právo moja dcéra jazdiť sama na aute? Nemá, lebo nemá 18-rokov. A má právo moja dcéra voliť? Nemá právo voliť, nemá 18. A toto má právo? Toto právo má! Tu máš gender. V praxi mňa nepreoperujú už na princeznú, ale hrozí to našim deťom a pubertiakom. Ty napáliš pubertiaka, vieš ako sme boli všetci, nie? Povedal otec čierne, tak biele, povie biele, tak čierne. A v tej spurnosti naopak ti urobí. On to neskôr oľutuje. A čo hovoril ten otec? Plakal, sprznili mi dcéru. Ona bola stredobod pozornosti na celej strednej škole, stredobod pozornosti, každý na ňu kukal. Po polroku s plačom: Ja chcem byť naspäť žena! Nedá sa. Spáchala samovraždu. A tak ten otec hovorí: Sprznili a zavraždili mi moju dcéru! Genderisti! Toto chceme na Slovensku? Chceme toto? Tak ak to nechceš, to nestačí povedať, hej, či nie. Treba sa voči tomu vzoprieť!“ povedal v samom závere zostrihu videa kňaz Marián Kuffa.

Zdroj: FB / Vladislav Vavrek


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Kňaz Marián Kuffa vyrozprával šokujúci príbeh o mladej Američanke. Chceme toto na Slovensku?

Odoberať
Upozorniť na
6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php