eReport.sk
Ladislav Kamenický (SMER-SD), foto:tasr

Kamenický skončil v karanténe: Môže za to Matovičov človek!

Bývalý minister financií Ladislav Kamenický strávil uplynulý týždeň v diskusných reláciách ostrými debatami so súčasným ministrom Igorom Matovičom. Po jednej z nich však Kamenický nečakane musel putovať do povinnej karantény!

Ako je už zvykom, na rôzne diskusné fóra doprevadzajú ministrov ich asistenti resp. ľudia, ktorí ich na ne pripravujú. To sa však stalo poslancovi zo SMERU “osudným”.

„Som v karanténe priatelia, neuveríte prečo. Najviac ma štve, že sa nebudem môcť spolu s vami zúčastniť čapicového protestu,” napísal na úvod svojho statusu, kde skonštatoval, že sa nebude môcť zúčastniť dnešného protivládneho protestu, ktorý sa bude konať v Rimavskej Sobote.

Status Ladislava Kamenického – Foto: fb/L.K.

Dôvod karantény?

Kamenický sa mal dostať do kontaktu s asistentom Igora Matoviča, práve počas diskusných relácii, ktorý mal pozitívny test

Viac z domácej politiky:

Jeden z Matovičových poradcov, sprevádzal Matoviča. V sobotu večer, deň pred protestom, mi tento pán oznámil, že má pozitívny PCR test. Vzhľadom na to, že bol so mnou v kontakte, musím zostať minimálne 5 dní v karanténe a protestu sa nemôžem zúčastniť.”

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický skončil v karanténe: Môže za to Matovičov človek!

Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport