eReport.sk

Kamenický ukončil karanténu. Počas nej nezaháľal a namaľoval obraz. Ľudí prosí, aby mu vymysleli názov

Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalý minister financií Ladislav Kamenický sa rád odreaguje pri maľovaní. Prednedávnom mal dokonca aj výstavu, na ktorej sa so svojou tvorbou pochválil. Počas roka mu zrejme veľa času na hobby neostáva, preto využil, že strávil pár dní v karanténe.

Hoci na začiatku z toho, že bude musieť aspoň päť dní trčať doma, nebol nadšený. „Jeden z Matovičových poradcov, sprevádzal Matoviča v televízii JOJ vo štvrtok, v Sobotných dialógoch v RTVS, ako aj v sobotu v TA3, keď sme o 14 h prednahrávali reláciu V politike. V sobotu večer, deň pred Čapicovým protestom, mi tento pán oznámil, že má pozitívny PCR test. Vzhľadom na to, že bol so mnou v kontakte, musím zostať minimálne päť dní v karanténe a protestu sa nemôžem zúčastniť,“ smútil Kamenický. Neostalo mu tak nič iné, len sa zavrieť doma a chytiť do ruky štetec a farby.

– Foto: fb/LadislavKamenickyOfficial

Cez víkend sa mi podarilo namaľovať menšiu abstrakciu v novom štýle. Rád experimentujem. Pevne verím, že sa vám bude páčiť. Ak vám napadá vhodný názov, napíšte mi ho do komentov. Ak sa mi niektorý názov zapáči, možno ho použijem,“ vyzýval ľudí bývalý minister financií na svojej sociálnej sieti, kde zverejnil aj fotografiu diela.

Netrvalo dlho a fanúšikovia začali Kamenickému ponúkať rôzne tipy. Padli názvy ako „Dúhové deti po sebakritike“, „Covidové náplaste“, „Zmätok mysle“, „Boj v parlamente“ či „Chaos a nádej“. Zatiaľ nie je jasné, ku ktorému návrhu sa nakoniec Kamenický prikloní. Kameň mu však už teraz mohol padnúť zo srdca, pretože karanténu ukončil s negatívnym PCR testom.

Čítajte viac:

  1. Robert Fico pozýva na "čapicový" protest.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kamenický ukončil karanténu. Počas nej nezaháľal a namaľoval obraz. Ľudí prosí, aby mu vymysleli názov

5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti