eReport.sk
Vykašľali sa Čaputovej odborníci na opravu?
Predseda vlády SR Ľudovít Ódor, foto:tasr

Ódor: Neverte opozičným klamstvám, Slováci. Taraba reaguje: Si nula, ty Hamranov spolužiak!

Kamaráti z mokrej štvrte? Prezidentkin premiér a jej prezident boli spolužiaci. čo by bolo v poriadku, ak by sa nedialo to, čo sa na Slovensku aktuálne deje. Samotný Ódor pritom nerešpektoval ešte včera, 17. 8. 2023 ani svoju prezidentku, ani Ústavu SR, keď vyhlásil, že „Zuza nemá robiť paniku, a Bezpečnostná rada SR sa zvolávať nebude.“ Neskôr mu to asi niekto objasnil, čo to tá Ústava SR je, a radu zvolal. Výsledok poznáme. Všetko „je super,“ nič sa nedeje, Fico klame.“ „Na paškál“ si pána Ódora na sociálnej sieti zobral opozičný politik Tomáš Taraba.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Ubezpečenie zrejme nezabralo
  2. Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje!
  3. Upozornil na to známy advokát
  4. Čo tým chce Čaputová docieliť?

Všetko je v poriadku

„V momente, keď na základe dôkazov a faktov dospejú prokurátori a súdy k rozhodnutiu, budem konať voči dotknutým aktérom, či už je to SIS alebo polícia, ktoré spadajú pod kontrolu vlády,“ vyhlásil pán Ódor.

Nuž a kedy budete konať voči „čurillovcom?“ Možno by ste si okrem Ústavy SR mohli naštudovať aj Zákon o štátnej službe. Snáď vám s tým niekto pomôže..

Žije na Marse?

„Nezávislosť polície, prokuratúry a súdov nikam nezmizla. To, samozrejme, neznamená, že si môžu nekontrolovane robiť to, čo chcú,“ poznamenal tiež.

Ráta sa do toho aj nezávislosť Generálnej prokuratúry SR a Maroša Žilinku pán Ódor, alebo je v poriadku aj to, že sa mu prezident vašej prezidentky verejne vyhráža? „Že musí byť na rade?“

A čo hovoríte na to, že sudkyňa ŠTS udržiava nadštandardné vzťahy s novinárkou, ktorá „zrazu“ mala tajné informácie? Alebo, že to, ako právoplatne odsúdený špeciálny prokurátor SR získal bezpečnostnú previerku NAKA doteraz neprešetrila? A vyšetruje to už takmer rok?

Kamaráti z mokrej štvrte?

„Nelegitímny predseda vlády Ľudovít Ódor, ktorého nikto nezvolil. A nemá dôveru parlamentu. Ktorého priemerne informovaný Slovák na ulici ani v televízii nepozná. A jeho jedinou výbavou je, že si ho vybral spolužiak a kamarát z detstva Hamran. Ten dnes prehlásil, že nikto Slovákom štát neunáša.

Zároveň táto nula. Ktorá nevie riešiť základné problémy zdravotníctva, rastúcich cien energií a hypoték, či financovanie samospráv ubezpečila Slovákov, že štát je plne funkčný,“ napísal na sociálnej sieti Tomáš Taraba.

Zdroj: tasr, FB T. Taraba


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ódor: Neverte opozičným klamstvám, Slováci. Taraba reaguje: Si nula, ty Hamranov spolužiak!

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre