eReport.sk
Ubezpečenie zrejme nezabralo
Predseda parlamentu Boris Kollár. Foto: nrsr

Kollár napriek ubezpečeniam Čaputovej a Ódora, že sa nič nedeje, zvolal mimoriadnu schôdzu k zásahu NAKA!

Ubezpečenie zrejme nezabralo. Lebo asi len pani magisterke a jej premiérovi sa môže zdať „úplne normálne,“ že šesť týždňov pred predčasnými parlamentnými voľbami, najprv vďaka vyhrážkam prezidenta, Slovensko príde o legitímneho ministra vnútra. A za tým pozatýkame šéfov najvyšších bezpečnostných zložiek.

Mohlo by vás zaujímať

  1. ZMOS kritizuje vládny návrh
  2. Vyštudovaná bábkoherečka zasahuje!
  3. Predseda Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) Ján Hrubala
  4. Šimečka o ničom nevie?

Ubezpečenie zrejme nezabralo

Mimoriadna schôdza Národnej rady (NR) SR k zásahu Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) sa má začať v pondelok (21. 8.) o 11.00 h. Zvolal ju predseda parlamentu Boris Kollár (Sme rodina), inicioval ju opozičný Smer-SD.

„V minulosti na Slovensku pôsobila skupina ľudí, ktorá si uzurpovala spravodlivosť. V súčasnosti tu operuje iná skupina. Ktorá taktiež rozhoduje po svojom.

Pokiaľ druhá spomenutá skupina nebude dodržiavať literu zákona. Budeme tu mať len zákon vendety. Čo znamená krvnú pomstu,“ uviedol predseda strany Sme rodina Boris Kollár.

Uznesenie

Strana Roberta Fica, ku ktorej sa pridala i strana SNS, chce presadiť uznesenie.

Ktorým by parlament konštatoval, že „po zásahu NAKA so súhlasom Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) proti predstaviteľom Slovenskej informačnej služby (SIS), Národného bezpečnostného úradu (NBÚ), Úradu inšpekčnej služby rezortu vnútra, prokuratúry a ďalším bezpečnostným orgánom a orgánom ochrany práva sa bezprecedentne prehĺbila ústavná a bezpečnostná kríza v SR“.

V uznesení sa tiež píše, že NR SR „so znepokojením upozorňuje NAKA a ÚŠP, že uvedený policajný zásah vyvolá v zahraničí vážne pochybnosti. O fungovaní demokratického zriadenia na Slovensku.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kollár napriek ubezpečeniam Čaputovej a Ódora, že sa nič nedeje, zvolal mimoriadnu schôdzu k zásahu NAKA!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre