eReport.sk
Poslanec za SaS Juraj Krúpa
Poslanec za SaS Juraj Krúpa. Zdroj: fb j.krupa

Juraj Krúpa: Fico, Žilinka i Putin sú jedna krvná skupina. Kiežby odišli na smetisko dejín, kam patria!

Poslanec za stranu Sloboda a Solidarita sa tak vyjadril v rozhovore pre denník Pravda. Podobne sa dlhodobo vyjadruje aj na svojej sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  2. Šéf Sme rodina Boris Kollár
  3. Hovorili spolu aj o Ukrajine
  4. Slovenský premiér Eduard Heger
  5. Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD)
  6. Zľava maďarský generálny prokurátor Péter Polt, najvyšší štátny zástupca Českej republiky Igor Stříž, generálny prokurátor SR Maroš Žilinka a prvý námestník generálneho prokurátora Poľskej republiky a národný prokurátor Dariusz Barski.
  7. Ministerstvo financií SR. Foto: eReport
  8. Na vodu vláda pozabudla?

Žilinka miluje Rusko, nie spravodlivosť

Pre denník Pravda sa Juraj Krupa, ktorý je známy svojim odporom voči Rusku, vyjadril aj na adresu Generálneho prokuratúra Maroša Žilinku. „Priznal, čo je jeho srdiečku a jeho mysleniu blízke, a to je Putin, Kremeľ či ruský generálny prokurátor. Toto sa mu páči, takto sa prejavuje a stojí na zamyslenie, čo sa s tým treba urobiť,“ uviedol poslanec za SaS a dodal:

„Má podpísanú zmluvu s ruskou generálnou prokuratúrou, nechce ju vypovedať. V minulosti spravil rôzne kroky, ktoré nasvedčovali, že sú pochybného charakteru a nadŕža Kremľu, a teraz sa podieľa na informačnej operácii Ruskej federácie.“

O Ficovi

Podľa Krupu Smer a najmä Robert Fico, môže za to, že na Slovensku sa zdvíhajú „proruské vlny. Bývalý člen hnutia OĽANO je odhodlaný proti nim bojovať, tak ako doteraz. Do povedomia verejnosti sa Juraj Krupa zapísal aj po atentáte na ruskú novinárku Dariu Duginovú, keď na sociálnej sieti uviedol, že “ si táto hnusná fašistka smrť zaslúžila.“ Status však po pár hodinách zmazal.

“ Niekoľko rokov dozadu chceli bojovať s fašistami a teraz s nimi organizujú demonštrácie – komunisti sa spájajú s fašistami. Môžeme očakávať, že akcia bude sprevádzaná kremeľským naratívom. Všetky problémy, ktoré slovenská spoločnosť má, by Robert Fico vyriešil svojsky a plán obnovy by skončil na Súmračnej ulici. Modlime sa, aby skončil na smetisku dejín aj s fašistami a komunistami.“

Juraj Krupa, poslanec za SaS

Rusko

„No tak pozrime sa! Frajer z Kremľa, ktorý necháva vraždiť ako pominutý zmyslov ukrajinské deti, sa zrazu bojí o svoj život! Takýchto hrdinov dalo Rusko svetu. Kým oni držia prst na spúšti samopalu a vraždia nevinných civilistov, sú veľkí, preveľkí kápovia! Ale keď zacítia ako krysy nebezpečenstvo blízko seba, potrebujú ihneď prebaliť!“ napísal Krúpa taktiež na svojej sociálnej sieti v súvislosti s vyjadrením hovorcu Kremľa Dmitrij Peskova, že Putin pocestuje na summit G20, len ak bude mať dostatočné bezpečnostné záruky.

Zdroj: Pravda, Fb Juraj Krúpa


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Juraj Krúpa: Fico, Žilinka i Putin sú jedna krvná skupina. Kiežby odišli na smetisko dejín, kam patria!

Odoberať
Upozorniť na
26 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti