eReport.sk
Na archívnej snímke Johnny Depp.
Na archívnej snímke Johnny Depp. Foto: tasr/ap

Johnny Depp prekvapil: Len 48 hodín po súdnom procese sa postavil na pódium!

Hollywoodsky herec Johnny Depp sa v nedeľu večer prekvapujúco objavil na pódiu v anglickom Sheffielde, iba dva dni po tom, ako sa v americkom štáte Virgínia konalo záverečné predkladanie dôkazov v šesťtýždňovom súdnom procese medzi ním a jeho bývalou manželkou Amber Heardovou.

Porota v tomto mnohomiliónovom súdnom procese o urážku na cti  začala v piatok zvažovať finálny verdikt. Len 48 hodín nato sa 58-ročný Depp predstavil publiku v aréne Sheffield City Hall, kde si zaspieval a zahral na gitare s Jeffom Beckom v rámci jeho európskeho turné, informuje stanica Sky News.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na archívnej snímke Johnny Depp.

Hviezda strieborného plátna s Beckom spoločne zahrala pieseň „Isolation“ od Johna Lennona, ktorú dvojica vydala v roku 2020. Johnny Depp je okrem herectva známy aj ako gitarista „superskupiny“ Hollywood Vampires, ktorú v roku 2012 založil so spevákom Aliceom Cooperom a gitaristom Joeom Perrym (Aerosmith).

Jeff Beck je považovaný za britskú gitarovú legendu

Názov tejto formácie je odvodený z bývalého nočného klubu, ktorý Cooper založil v 70. rokoch a spájal sa s Johnom Lennonom a Ringom Starrom z The Beatles, Keithom Moonom z The Who alebo Harrym Nilssonom.

Jeff Beck je podľa stanice BBC považovaný za britskú gitarovú legendu. Preslávil sa v 60. rokoch s kapelou The Yardbirds, spolupracoval s Davidom Bowiem, Mickom Jaggerom alebo Steviem Wonderom. Je držiteľom šiestich cien Grammy.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Johnny Depp prekvapil: Len 48 hodín po súdnom procese sa postavil na pódium!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti