eReport.sk
Johnny Depp, foto: profimedia

Johnny Depp prehral súd: Nálepky násilníka sa už zrejme nezbaví!

Britský súd v pondelok zamietol žalobu amerického herca Johnnyho Deppa kvôli článku, v ktorom ho bulvárny denník The Sun označil za násilníka. Podľa sudcu sú obvinenia na jeho adresu v podstate pravdivé.

Hollywoodsky herec známy z filmu Piráti z Karibiku žaloval vydavateľstvo, ktorému patrí denník The Sun a jeho šéfredaktora Dana Wootona. Nepáčil sa mu článok z roku 2018, v ktorom sa píše, že herec bil svoju vtedajšiu manželku Amber Heard. Johnny Depp podal žalobu kvôli klebete, ktorá sa nepríjemne podpísala na jeho filmovej kariére. Podľa sudcu, ktorý videl dôkazy, medzi nimi aj fotografie, na ktorých má Amber podliatiny na tvári, zaujal stanovisko, že tieto dôkazy v článku sú v podstate pravdivé. Depp mal svoju exmanželku za šesť rokov spoločného života napadnúť minimálne štyrikrát. Amber Heard bola počas procesu viackrát prichytená pri klamstve.

Dvojica sa spoznala v roku 2011 počas nakrúcania filmu Rumový denník. Vzali sa o štyri roky neskôr. O pätnásť mesiacov požiadala herečka o rozvod a v roku 2016 po prvýkrát prehovorila o domácom násilí. Podľa jej tvrdení ju herec začal napádať už tri roky predtým. Depp ju vraj škrtil, fackoval, kopal a dával jej hlavičky. Herecká legenda naopak tvrdila, že doma sa násilnícky chovala jeho ex-manželka, keďže on vôbec nemá takúto povahu. Jeho bývalé partnerky Vanessa Paradis a Winona Ryder uviedli, že k nim sa Johnny nikdy agresívne nesprával.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Johnny Depp prehral súd: Nálepky násilníka sa už zrejme nezbaví!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti