eReport.sk
Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
Anna Belousovová Foto: tasr

Je Čaputová pokrytcom? Belousovová: TOTO je faloš človeka, ktorý káže o morálke a tolerancii!

Je prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová pokrytecká? Podľa známej političky a komentátorky verejného diania na Slovensku Anny Belousovovej áno!

Dôvodom kritiky hlavy štátu má byť fakt, že pred pár dňami po tragickej udalosti na Zámockej ulici v Bratislave, pri ktorej útočník so zbraňou chladnokrvne zavraždil dvoch mladých ľudí, prezidentka vystúpila na pochode za práva homosexuálov a LGBTI komunity.

Pokrytectvo?

Paradoxom však na celej situácii je, že sa práve Čaputová o niekoľko dní na to, stretla s korunným princom Spojených arabských emirátov. S predstaviteľom krajiny, kde je homosexualita prísne zakázaná. „Dve fotografie, jedna žena a jedno slovo.Prvá fotografia zachytáva pani prezidentku na pochode za práva LGBT po vražde na Zámockej. Druhá fotografia zachytáva pani prezidentku na stretnutí s korunným princom Spojených arabských emirátov,“ píše komentátorka.

Foto: Fb/annabelousovova

Belousovová ďalej pokračuje: „V Spojených arabských emirátov je homosexualita postavená mimo zákon a trestá sa smrťou, pretože zákony tohto štátu nesmú byť v rozpore s právom šaría.“

Čína nie, SAE áno?

Otázkou teda zostáva, prečo si prezidentka nestála za slovom a neodmieta i stretnutie s predstaviteľom krajiny, kde je „inakosť v sexualite“ fatálna? „Určite si ešte pamätáte, ako pani prezidentka odmietla účasť na olympiáde v Pekingu s odôvodnením Čína a ľudské práva. No na princa krajiny, kde trestajú smrťou homosexuálov, sa počas stretnutia milo usmievala.
Určite vtedy neoplakávala obete tohto krutého režimu,“
uvádza Belousovová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Blaha je blázon
  2. Smer povstal z popola
  3. Zuzana Čaputová sa rozpráva s klientkou v Dennom centre seniorov v Brezovej pod Bradlom v auguste 2022.
  4. Možno by to chcelo lepší právny tým?

Čaputovú nešetrila

Belousovová prezidentku Čaputovú naozaj nešetrila dokonca ju označila za pokryteckú. „Takže to slovo, ktoré napadne každého pri pohľade na tie dve fotografie, je pokrytectvo! Hnusné pokrytectvo a faloš človeka, ktorý druhým káže o morálke a tolerancii.
Čína je zlá, lebo nedodržuje ľudské práva, ale SAE sú ok, lebo čo?! Lebo sú kamaráti s USA?“
Uviedla na sociálnej sieti Anna Belousovová.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Je Čaputová pokrytcom? Belousovová: TOTO je faloš človeka, ktorý káže o morálke a tolerancii!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti