eReport.sk
Exprezident Andrej Kiska Foto: tasr

Chmelár reaguje na Kiskove vyjadrenia: Zaútočil na politických oponentov. Je to klamár!


Analytik, sociológ a známy komentátor verejného diania na Slovensku Eduard Chmelár ostro kritizuje bývalého prezidenta Andreja Kisku. Ten mal v rozhovore jedno z médií otvorene kritizovať svojich politických oponentov. Podľa Chmelára mal údajne klamať!

Chmelár hovorí o Kiskových klamstvách

Bývalý prezident mal v rozhore povedať, že za útoky podobné tým, na Zámockej ulici „môžu“ práve politici akým sú Robert Fico, Ľuboš Blaha či Eduard Chmelár:

„Bývalý prezident Andrej Kiska zneužil osobnú výpoveď o svojom duševnom zdraví na to, aby pošpinil a krivo obvinil svojich politických oponentov. V rozhovore, ktorý poskytol vo štvrtok Denníku N, dosť neprirodzene prešiel od vlastných psychických problémov k obviňovaniu tých, ktorí vraj môžu za vraždu dvoch mladých ľudí pred barom Tepláreň. Rozdelil ich do niekoľkých skupín a okrem iného uviedol: „Potom je tu druhá skupina, a tá ma nesmierne bolí – to sú presne takí tí Ficovci, Blahovci, Chmelárovci, Čarnogurskovci, skupiny politikov, ktorí tieto slová hovoria zámerne. Vnútri sú mierne líznutí xenofóbiou, prídu na námestie a začnú vykrikovať a vyvolávať strach z gejov, Židov, moslimov. Robia to zámerne, aby získali potenciálnych voličov.“

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Nenechajme sa Matovičom oklamať
 2. Je rozhodnuté!
 3. Na kombosnímke zľava Igor Matovič a Erik Tomáš.
 4. Vláda komplikuje samosprávam život
 5. Boris Kollár nakrútil prvé povolebné video
 6. Sulík otvorene
 7. Hamran je Matovičov blázon
 8. Belousovová o oslobodzujúcom rozsudku nad Kočnerom
 9. Uvrhli štát do krízy?
 10. Nová legislatíva
 11. Eduard Chmelár

Ostrá reakcia Chmelára

„Chcem sa dôrazne ohradiť voči tomuto osočovaniu a vedomému šíreniu klamstiev. Nikdy som nepovedal krivého slova voči LGBTI ľuďom, židom, moslimom, ani voči akejkoľvek inej menšine, či už súkromne alebo verejne. Nepotrebujem si to osobitne dokazovať, každý, kto ma pozná, vie, že ak ma niečo charakterizuje, tak je to dôsledný odpor voči akejkoľvek xenofóbii a obhajoba práv všetkých ľudí bez rozdielu. Ak Andrej Kiska vypustil z úst takú bezočivú lož, vyzývam ho, aby našiel aspoň jedno jediné moje vyjadrenie proti takýmto ľuďom, v opačnom prípade ho dôrazne žiadam, aby sa mi okamžite verejne ospravedlnil. Ján Čarnogurský ma naučil jednu vec. Verejný život na Slovensku je dlhodobo taký pokrivený, že väčší vplyv má nespravodlivé pošpinenie človeka ako očistenie jeho mena súdnou cestou. Preto keď ho Vladimír Mečiar pred tridsiatimi rokmi krivo obvinil, že zanechal na Úrade vlády SR ovracané koberce a porozlievaný alkohol, namiesto žaloby mu zanechal stručný verejný odkaz: „Mečiar je chrapúň.“ Ja sa nebudem uchyľovať k nadávkam, a preto iba skonštatujem to, čo viem dokázať: ANDREJ KISKA JE KLAMÁR,“ dodáva politológ na adresu bývalého prezidenta.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chmelár reaguje na Kiskove vyjadrenia: Zaútočil na politických oponentov. Je to klamár!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: