eReport.sk
Igor Melicher.
Igor Melicher. Zdroj: Screenshot video FB / Igor Melicher

Naď má veľký problém! Trestné stíhanie za vývoz našich stíhačiek! Informuje Melicher z MO SR


Jaroslav Naď má veľký problém! Keď bol ministrom obrany vlády v demisii, rozhodol o vývoze našich MIG-29 na Ukrajinu. Igor Melicher, štátny tajomník MO SR od svojho nástupu do funkcie tvrdí, že právna analýza, ktorou sa vtedy Naď zaštiťoval, neexitovala. Verejný ochranca práv teraz potvrdil, že vláda v demisii nemohla urobiť závažné rozhodnutie v zahraničnej politike.

Jaroslav Naď má veľký problém!

Igor Melicher – štátny tajomník za stranu SMER-SSD na MO SR usvedčuje Jara Naďa definitívne z klamstva. Verejný ochranca práv, R. Dobrovodský zverejnil správu, kde potvrdil to, čo Melicher hovorí už niekoľko týždňov. Žiadna odborná analýza pre vývoz MIG-29, ktorou Naď ospravedlňoval rozhodnutie vlády v demisii vyviezť naše stíhačky, neexistuje.

Video I. Melichera. Zdroj: YouTube

Vláda v demisii nemôže robiť zásadné rozhodnutia v zahraničnej politike. Rozhodnutie vyviezť stíhačky v hodnote viac ako 500 miliónov eur, je takým rozhodnutím, upozorňuje štátny tajomník.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  2. Rusko zostrelilo dva drony
  3. Svätá Zuzana Čaputová, Zdroj: FB profil prezidentky

Melicher opäť upozornil na konanie J. Naďa, ktorý na tlačovke svojho času mával akýmsi pamfletom, ktorý pred kamerami nazýval odbornou analýzou. Melicher už pátraním na ministerstve obrany zistil, že takáto analýza neexituje a nikto na nej nerobil.

„Verejný ochranca práv R. Dobrovodský to dnes potvrdil. Máme to čierne na bielom a ja podniknem právne kroky,“ uzavrel Igor Melicher.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Naď má veľký problém! Trestné stíhanie za vývoz našich stíhačiek! Informuje Melicher z MO SR

Odoberať
Upozorniť na
30 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: