eReport.sk
Europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Europoslankyňa a šéfka strany Jablko Lucia Ďuriš Nicholsonová. Foto: tasr

Nicholsonová: Našu krpatú krajinu s povesťou vrahov novinárov a homosexuálov bude zastupovať to najohavnejšie!


Lucia Ď. Nicholsonová opäť nič neostala dlžná svojej povesti političky, ktorá šíri nenávisť a chrlí síru vždy, keď sa niečo udeje. Teraz spôsobom sebe vlastným komentovala výsledky eurovolieb. O Slovákoch píše ako o alkoholikoch a vrahoch a o konzervatívnych kandidátoch ako o tom najohavnejšom, čo na Slovensku máme.  

To šampanské zasa zaštupľujte

Hneď v úvode svojho príspevku píše, že by si rada štrngla. S kým? S Progresívnym Slovenskom. „Šesť mandátov je pekný výsledok. Mladý Šimečka si zaslúži bublinky. A vy tiež, pán Ódor,“ vyznáva sa naša dnes už skoro bývalá europoslankyňa.

Následne tému využíva na to, aby si „kopla“ do Slovákov. „Slovensko by si z bubliniek rado uchliplo. Oslavovať a chľastať do rána? Vždy pripravení. Dôvod sa nájde,“ hodnotí Nicholsonová.

Následne už prechádza k podstate veci a tou sú samotné výsledky. Z jej popisu je zrejmé, že to až tak ružovo nevidí. „Vo svojej slniečkárskej bubline už dva dni počúvam reči z povolebnej party: šak to nedopadlo až tak zle. Šak sme to nakoniec dali. Šak progresívci vyhrali. Prestaňme sa klamať. Tak to šampanské zasa zaštupľujte, zahrabte do zeme a buchnite, až keď z toho bude koňak. O 5 rokov,“ píše politička.

Vraj to najohavnejšie, čo stvorila dezinfo scéna

Následne už prechádza k hodnoteniu pronárodných kandidátov. „Do Európskeho parlamentu ide našu krpatú krajinu s povesťou vrahov novinárov, homosexuálov a premiérov zastupovať to najohavnejšie, čo stvorila dezinfo scéna. Laššáková, Mazurek, Uhrík, Kali Jr. a vy, Blaha. Ste slovenské zlo vyrobené z ruského teflónu, po ktorom stečie úplne všetko. Aj salónne spôsoby európskeho parlamentu. EP na vás nie je pripravený. Ešte aj francúzsky ultra-nacionalista Jordan Bardella, divoký plemenný žrebec Le Pennovej, sa v EP krotil a nastavoval uhladenú časť svojej tváre. Vy takú ani nemáte,“ píše Lucia Ď. Nicholsonová.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nemecký kancelár Olaf Scholz.
  2. Veľkorysá Únia
  3. Svätá Zuzana Čaputová, Zdroj: FB profil prezidentky

V nenávisti pokračuje: „Pravé slovenské zlo je nevychované a ukričané. Nadáva prezidentkám do amerických ku*iev, uráža oponentov, obcuje s bombicom, hajluje. A je úplne jedno, či má na anabolických ceckoch vytetovaný hákový kríž alebo či je naprataný v obleku sociálneho demokrata. Budú silní., hlasní, šokantní. Budú to ruskí špióni v EP. A aj oni budú Slovensko,“ pokračuje čoskoro bývalá europoslankyňa.

Na záver už iba varovanie pred extrémizmom. To predsa nemôže chýbať. „Eurovoľby nás vyzliekli donaha. Ukázali krajinu rozčesnutú na dve časti, ktoré nič nespája. Dva protipóly. Progresívci vyhrali nad Smerom, ale nie nad extrémom. Smer, to je dnes aj Republika, aj Hlas. Koho má PS? Kde sú jeho kamoši? PSko je ako jedináčik, ktorý by sa možno aj podelil s hračkami, ale nemá s kým. Kamoši sa minuli. Zostali zaseknutí niekde v spaľovacích motoroch. Extrém narastá. Valcuje. A už aj väčšinovo reprezentuje. Spoliehať sa na to, že nás zachráni jedináčik, je nebezpečné a naivné. Fakt by sme mali prestať piť,“ dodáva na záver Lucia Ď. Nicholsonová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nicholsonová: Našu krpatú krajinu s povesťou vrahov novinárov a homosexuálov bude zastupovať to najohavnejšie!

Odoberať
Upozorniť na
96 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: