eReport.sk
Svätá Zuzana Čaputová, Zdroj: FB profil prezidentky
Svätá Zuzana Čaputová, Zdroj: FB profil prezidentky

Zuzana Čaputová vyrazila Eduardovi Chmelárovi dych. Čím?


„Teda, už dlho upozorňujem na to, že táto pani sa už ani len nesnaží predstierať nadstraníckosť, ale táto úprimnosť mi vyrazila dych,“ napísal Eduard Chmelár vo svojom texte v ktorom sa venuje našej prezidentke. Čo ho tak nahnevalo?

Táto úprimnosť mi vyrazila dych

Eduard Chmelár k svojmu textu pripojil aj ukážku z príspevku prezidentky Čaputovej na sociálnej sieti. Tá k svojmu príspevku pridala skutočne zaujímavú fotografiu. Ale aj text bol nevšedný. Prezidentka v ňom reagovala na výsledky eurovolieb. V tých zvíťazilo Progresívne Slovensko.

Fotografia z profilu Z. Čaputovej

„Napoleon sa sám vyhlásil za cisára, ale prekonala ho táto žena, ktorá sa na prvý pohľad asi sama vyhlásila za svätú. Možno, že Progresívne Slovensko očakáva, že sa z Pezinka stane pútnické miesto. Nuž nedbám, ale dorazila ma táto veta: „Blahoželám všetkým NAŠIM zvoleným poslancom a verím, že v spolupráci s ostatnými zvolenými poslancami posilnia aj hlas Slovenska…“

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Čaputovej priorita Ukrajina?
  2. Chmelár ostro kritizuje RTVS
  3. Kde sú Slováci a Slovenky?

Teda, už dlho upozorňujem na to, že táto pani sa už ani len nesnaží predstierať nadstraníckosť, ale táto úprimnosť mi vyrazila dych. Slovensko potrebuje skutočnú hlavu štátu, nie prezidentku našich ľudí. Už nikdy viac, priatelia, už nikdy viac…“ ukončil svoj príspevok E. Chmelár.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zuzana Čaputová vyrazila Eduardovi Chmelárovi dych. Čím?

Odoberať
Upozorniť na
38 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: