eReport.sk
V parlamente bude ako nezávislý
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

Britskému poslancovi pozastavili členstvo v klube a idú ho vyšetrovať. Očkovanie prirovnal k holokaustu

V parlamente bude ako nezávislý. Britskí konzervatívci pozastavili Andrewovi Bridgenovi členstvo vo svojom poslaneckom klube za jeho vyjadrenia, v ktorých prirovnal očkovanie proti novému koronavírusu k holokaustu. TASR o tom informuje na základe správ agentúry DPA a stanice BBC.

Mohlo by vás zaujímať

  1. Rudolf Zajac, bývalý minister zdravotníctva.
  2. Je vakcína sloboda alebo smrť?
  3. Za všetko môžu zvýšené úmrtia
  4. Zbavuje sa Únia vakcín?

Bridgen na Twitteri zverejnil štatistiku o vedľajších účinkoch očkovania, ku ktorej pripojil komentár: „Ako mi povedal jeden kardiológ, toto je najväčší zločin proti ľudskosti od holokaustu“.

Prekročil hranicu

Bridgen vo svojich kritických vyjadreniach o vakcínach proti koronavírusu „prekročil hranicu“, povedal v stredu Simon Hart, ktorý má v britskom politickom systéme funkciu označovanú ako chief whip, teda zodpovedá za koordináciu práce poslancov vládnucej strany.

Na očkovanie treba byť hrdý

Hart zdôraznil, že Británia by mala byť hrdá na to, čo sa podarilo dosiahnuť očkovaním. „Vakcína je najlepšia ochrana pred covidom, akú máme,“ uviedol a dodal, že nepravdivé informácie spôsobili škody a vyžiadali si životy.

V parlamente bude ako nezávislý

„Andrewovi Bridgenovi preto s okamžitou platnosťou pozastavujem členstvo v poslaneckom klube, kým sa neuskutoční oficiálne vyšetrovanie,“ oznámil Hart. Bridgen bude zatiaľ v parlamente pôsobiť ako nezávislý poslanec, píše BBC.

Bridgenovo pôsobenie v parlamente je od utorka pozastavené na päť pracovných dní za porušenie pravidiel o zverejňovaní oznamovaním finančných príspevkov.

Naozaj to najlepšie?

Potom, ako zástupkyňa Pfizeru priznala, že vakcíny nikdy neboli testované na zabránenie šírenia vírusu, hoci to spoločnosť i vlády proklamovali v očkovacej kampani, je otázne, či je to naozaj to najlepšie. CDC uviedla, že v USA už ide o pandémiu očkovaných. FDA priznala závažné nežiaduce účinky vakcín.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Britskému poslancovi pozastavili členstvo v klube a idú ho vyšetrovať. Očkovanie prirovnal k holokaustu

Odoberať
Upozorniť na
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti