eReport.sk
Kevin Spacey, foto: instagram

Hollywodsky herec v problémoch: Spacey údajne obťažoval len 14-ročného chlapca!

Americký federálny súd zamietol v pondelok snahy herca Kevina Spaceyho o to, aby boli obvinenia zo sexuálneho obťažovania voči nemu označené ako nedôvodné. TASR správu prevzala od denníka The Guardian.

Spacey je obvinený z toho, že v roku 1986 počas večierku vo svojom sídle na Manhattane sexuálne obťažoval vtedy 14-ročného herca Anthonyho Rappa. Podľa federálneho sudcu Lewisa Kaplana však existujú faktické spory o tom, či sa Spacey naozaj dotýkal Rappových intímnych partií, aby si tak uspokojil vlastné sexuálne túžby.

Čelí viacerým obvineniam

Podľa sudcu by sa teraz 50-ročný Rapp mohol domáhať odškodného za ublíženie na zdraví a úmyselné spôsobenie emocionálnej traumy.

Spacey podľa súdnych záznamov obvinenia kategoricky poprel. V americkom raňajšom televíznom programe Dobré ráno, Amerika tiež vyhlásil, že si je istý, že sa mu svoju nevinu podarí dokázať.

Kevin Spacey bol súčasťou vlny obvinení zo sexuálneho obťažovania v roku 2017, po ktorej s ním bola ukončená zmluva na televíznom seriáli Dom z kariet (House of Cards). Herca obvinilo v minulosti z obťažovania viac ako tridsať mužov.

Bude vás zaujímať:

None found


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hollywodsky herec v problémoch: Spacey údajne obťažoval len 14-ročného chlapca!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti