eReport.sk
Dominka Cibulková s rodinou, foto: facebook

GALÉRIA Toto ste ešte nevideli! Cibulková vystrojila synovi oslavu, teraz sa ukázalo, o čo naozaj išlo

Syn extenistky oslávil jeden rok a celebritná mama nezaháľala. Zorganizovala mu oslavu, akú ste videli jedine v katalógu.

Malý Jakub ešte ani nebol na svete a už mal zorganizovaných niekoľko osláv. S kamarátmi oslavovala jeho príchod, keď bola ešte v radostnom očakávaní. Dominika Cibulková porodila v súkromnej viedenskej nemocnici.

Luxusná oslava Cibulkovej Jakubka sa konala v prepychovom kaštieli. Zúčastnili sa jej prominentní hostia. Nechýbali rodinní príslušníci Cibulkovej a jej manžela Michala Navaru a najbližší kamaráti. Prišli jej rodičia, stylista Andrej Kusalík či Cibulkovej kaderník Patrik Veselý. Celkovo dorazilo na oslavu približne 20 ľudí. Núdza nebola o poriadny luxus. Stolovanie a výzdoba stáli skutočne za to. Najväčšiu pozornosť pútal darček malého Jakubka. Ten sa vyvážal na parádnom elektrickom aute. Zahanbiť sa nedala ani naša legendárna tenistka. Na Jakubkovej oslave sa predviedla v snehobielych obtiahnutých šatách. Teraz zverejnila bývalá športovkyňa profesionálne zábery z oslavy.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport