eReport.sk
Vedec a biochemik Pavol Čekan, foto: archív P. Č

FOTO Natešený Čekan na Pohode: Musím uznať, že je tu skvelý program!

S testovaním neprestáva ani na letnom hudobnom festivale Pohode v Trenčíne. Zatiaľ čo ostatní sa prišli na podujatie zabávať vedec a biochemik Pavol Čekan pracuje. So svojím tímom testuje na Trenčianskom letisku všetkých účinkujúcich aj organizátorov. A sem tam uverejní z tade nejaké fotky na sociálnu sieť.

Sivovlasý vlk slovenskej biochémie prišiel na najznámejší slovenský hudobno-politický festival už v piatok. „Naša mobilná LAMP jednotka testuje na Trenčianskom letisku všetkých účinkujúcich, organizačný a pomocný tím, hostí a niektorých vybraných návštevníkov tohtoročnej Pohody,“ informuje Čekan na internete.

Ledabolo dodáva, že pre jeho tím ľudí je to už rutina a stovky testov denne hravo zvládnu. „Som na nich neskutočne pyšný, že aj v horúčavách to dávajú bezchybne a na jednotku. Takéto mobilné LAMP jednotky dokážu prísť do akéhokoľvek ohniska, na akékoľvek podujatie, do školy, na letisko,“ uviedol.

Na sociálnej sieti sa Čekan pochválil fotkou s organizátorom Pohody Michalom Kaščákom. – Foto: Facebook Pavol Čekan

Testy na jeseň aj v zime

„A keďže sú citlivosťou a presnosťou skoro porovnateľné s RT-PCR a výsledok máte do 90 minút, toto môže byť naozaj jedno z nových a efektívnych riešení pre boj s pandémiou na jeseň a v zime,“ myslí si výrobca testov.

Viac správ o Čekanovi:

V statuse sa pochválil aj tým, že za ním prišiel samotný riaditeľ festivalu Pohoda, Michal Kaščák. „Bol to veľmi priateľský rozhovor a musím uznať, že tohtoročná Pohoda je, aj so všetkými reštrikciami a obmedzeniami, pripravená skvelo a so skvelým programom. Klobúk dole pred celým organizačným tímom. Víkend bude špeciálne super. Nepremeškajte,“ zaagitoval si trochu Čekan.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Natešený Čekan na Pohode: Musím uznať, že je tu skvelý program!

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php