eReport.sk
FIlustračná snímka. Foto: facebook

FOTO Desiatky hasičov zasahovali pri požiari haly v obci Lok

LEVICE – Takmer tridsiatka profesionálnych a dobrovoľných hasičov momentálne zasahuje pri požiari v obci Lok v časti Horný Majer v okrese Levice. „Požiar vypukol krátko pred deviatou hodinou. Po príchode na miesto udalosti bolo zistené, že plamene zachvátili halu s rozmermi zhruba 20 krát 60 metrov, v ktorej sa nachádza uskladnený rôzny odpad,“ informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Na mieste zasahujú profesionálni hasiči z Levíc, zo Želiezoviec, z Nitry – Dražoviec, Vrábľov a Nových Zámkov a členovia Dobrovoľného hasičského zboru obce Tehla a Kalná nad Hronom, ktorí sa pokúšajú požiar lokalizovať.

Po viac ako štyroch hodinách sa hasičom podarilo lokalizovať požiar haly v obci Lok v časti Horný Majer v okrese Levice. Podľa informácie Kataríny Križanovej z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) hasiči pokračujú v likvidačných prácach. Pracovníci Kontrolného chemického laboratória civilnej ochrany v Nitre vykonávajú v okolitých obciach kontrolné merania kvality ovzdušia.

Požiar vypukol krátko pred deviatou hodinou, zasahovala pri ňom takmer tridsiatka profesionálnych a dobrovoľných hasičov. Plamene zachvátili halu s rozmermi zhruba 20 krát 60 metrov, v ktorej sa nachádzal uskladnený rôzny odpad.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Desiatky hasičov zasahovali pri požiari haly v obci Lok

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti