eReport.sk
Adriana Poláková
Adriana Poláková

FOTO Adriana Poláková sa nezastavuje: Ďalšia radikálna zmena!

Odvaha jej zaručene nechýba! Adriana Poláková od odchodu z Telerána šokuje jednou zmenou za druhou. Zatiaľ jej všetky rozhodnutia vychádzajú a inak tomu nie je ani pri ďalšej novinke v súkromí.

Najprv to bol razantný odchod z televíznej obrazovky. Potom Poláková prekvapila kúpou kaštieľa v Rakúsku a vzápätí prezradila ďalšie zaujímavé plány. Z historického sídla urobí rodinný hotel, v ktorom sa bude starať o hostí.

Ani tak bohatý zoznam noviniek pre Adrianu nestačil. Najnovšie svojich fanúšikov prekvapila zmenou imidžu. Bývalá moderátorka sa odfarbila na blond, čo jej účes príjemne oživilo. Od svojich fanúšikov získala množstvo komplimentov. Vďaka novému odtieňu vyzerá podstatne mladšie a rozjasnilo jej to aj tvár.

Poláková má za sebou nielen vzrušujúce obdobie plné zmien, ale aj pár ťažkých týždňov. Po odchode z televízie jej na preventívnej prehliadke zistili bližšie nešpecifikované zdravotné problémy. Kvôli nim musela absolvovať operáciu a na istý čas sa odstrihla od sociálnych sietí.

Viac sa dozviete:

Adriana je už teraz späť v plnej sile. Venuje sa svojim priaznivcom, novej vášni v podobe podnikania v hotelierstve a nezabúda ani na obľúbené pečenie. V kaštieli už otestovala historické kachle, v ktorých bude pripravovať dobroty pre svojich budúcich hostí.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

FOTO Adriana Poláková sa nezastavuje: Ďalšia radikálna zmena!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti