eReport.sk
Foto: instagram

SEXIFOTO Adriany Polákovej: Zvodná moderátorka ukázala…

Ľudia sa nestačia čudovať, čo moderátorka posledné dni vyvádza. Po tom, čo šokovala správou, že v Teleráne končí, na svojom instagramovom profile uverejnila SEXI fotografiu, so zvodným pohľadom a rozopnutým zipsom.

Pred nedávnom Markíza oznámila, že Adriana Poláková spolu s Darom Richterom končia v Teleráne. Dôvodom má byť moderátorkine rozhodnutie, že sa sťahuje za svojou láskou do zahraničia. Daro to zobral športovo a na základe spoločnej dohody oznámil, že končí tiež. Len o pár dní na to televízia informovala, že už má za nich aj náhradu. Novou moderátorskou dvojicou tak bude Zuzana Čimová a Matúš Krnčok.

Polákovej sa zrejme zacnelo a všetko sa ňu doľahlo: „Pred mesiacom som ohlásila svoj odchod z Telerána a Slovenska, odvtedy začal čas šialene bežať, až tak, že som začínala byť nervná aj na maličkosti. Chcem odísť s POKOJOM a ÚSMEVOM. Takže opäť čo? Poláková, nádych, výdych a ťahaj piecť. To ma upokojuje,” napísala na sociálnu sieť a ku statusu priložila SEXI fotku, na ktorej jej vidno možno viac, ako sme u nej zvyknutí. Pristane jej to podľa vás?

Zdroj: Instagram Adriana Poláková

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

SEXIFOTO Adriany Polákovej: Zvodná moderátorka ukázala…

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport