eReport.sk
Adriana Poláková, Foto: Profimedia

Adriana Poláková bude veľkou podnikateľkou: Toto sú jej podmienky!

Chystá novú životnú etapu! Zámok, kde býva s partnerom bude Adriana Poláková (45) ponúkať ako ubytovanie! Bude z nej podnikateľka roka?

Bývalá hviezda Telerána Adriana Poláková odcestovala za láskou do Rakúska. Vzdala sa televíznej kariéry a chce spoločne s partnerom rozbehnúť nový biznis. Svoje túžby a predstavy zverejnila aj na sociálnej sieti.

Viac sa dozviete:

  1. Adriana Poláková

„Pomaly mám dohodnuté všetko okolo zariadenia, takže začíname pracovať už aj na stránke, webe, booking atď…Budeme bed & breakfast v nadštandarde. Už len tým prostredím. Držte nám palce, robíme to zo srdca .. verte mi. Chcem aby ste tú „rozprávku “ mohli zažiť aj vy,“ napísala Adriana, ktorá plánuje podnikať v cestovateľskom ruchu a ľuďom ponúka krásne ubytovanie.

Má však svoje podmienky a nie všetci hostia budú mať u nej otvorené dvere. „Vzhľadom na predchádzajúce skúsenosti majiteľov nebude možnosť prísť so psíkom a nemáme ani vybavenie pre malé deti. Navyše tú v okolí je toľko TOP aquaparkov a hotelov špeci pre deti, že nie je dôvod sa zavzdušňovať. Pokoj, ticho a relax – to tu bude hlavné motto,“ napísala bývalá televízna hviezda a známa pekárka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Adriana Poláková bude veľkou podnikateľkou: Toto sú jej podmienky!

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti