eReport.sk
minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO), foto:tasr

VIDEO Ficov odkaz Naďovi a „podobným hlupákom“ po útokoch na oslavy SNP: Ste pomätení a choromyseľní!

Ficov odkaz Naďovi a podobným hlupákom. Opozičný líder Robert Fico (Smer-SD) sa zastal Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov (SZPB). Rovnako i primátora Poltára Petra Sitora po útokoch zo strany dočasného ministra obrany Jaroslava Naďa. Ten nazval háveďou účastníkov osláv SNP, ktoré sa v Poltári konali pri príležitosti výročia oslobodenia mesta. Naď sa dokonca vyhrážal SZPB, že pri najbližších štátnych oslavách SNP môžu chýbať medzi pozvanými.

Ficov odkaz Naďovi a podobným hlupákom

„Z tohto posvätného miesta odkazujem pánovi Naďovi, odvolanému ministrovi obrany a jemu podobným hlupákom toto: Môžete sa vyhrážať Slovenskému zväzu protifašistických bojovníkov a urážať ľudí koľko chcete. Nikdy mňa, ani nikoho zo Smeru – SSD nezastrašíte ani neodradíte od účasti na oslavách SNP a oslobodenia vojakmi Červenej armády, nech sa konajú kdekoľvek na Slovensku. A vždy sa na takýchto oslavách radi a s úctou stretneme s každým, či bude z Ruska aj s ruskou zástavou a hymnou alebo z ktorejkoľvek inej krajiny,“ uviedol Fico vo videu z bratislavského Slavína.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Cítia šancu?
  2. Fico reaguje na Sulíka a Hegera
  3. Minister obrany SR Jaroslav Naď (OĽaNO).
  4. Sulíkove predvolebné sľuby

Zakázal by oslavy vylodenia v Normandii?

Fico upozorňuje Naďa, že ani jeho vyhrážky neodradia Smer a jeho fanúšikov od účasti na oslavách SNP. a od otvoreného priznania, že Slovensko je za oslobodenie vďačné predovšetkým sovietskym vojakom. „Pán Naď a Vám podobní duchovní a historickí bezdomovci, Vy nám nebudete nič prikazovať ani zakazovať. Nesúhlasíme s vojnou medzi USA a Ruskou federáciou na Ukrajine, na rozdiel od Vás nechceme, aby sa predlžovala,“ pokračuje Fica.

Zdroj: Yt/smersd

„Budete zakazovať aj občanom USA, aby sa zúčastňovali so symbolmi svojho štátu na oslavách vylodenia v Normandii v roku 1944, a to vzhľadom na účasť USA v mnohých krvavých vojnových konfliktoch v posledných troch desaťročiach?,“ pýta sa expremiér.

Naď ako nabíjač?

Fico sľubuje, že Smer po prípadnom návrate k moci obnoví verejné a riadne oslavy SNP. Tak ako na ne boli občania zvyknutí v minulosti. „Pánovi Naďovi s modrou knižkou ponúkneme miesto nabíjača v tom jednom starom nemeckom tanku s ručným nabíjaním, ktorý sme doteraz obdržali za 30 automatických BVP darovaných Ukrajine. A dovolíme mu, aby túto relikviu ručne nabil slepým nábojom. Na rozkaz Zväzu protifašistických bojovníkov vystrelil na počesť najbližších osláv SNP a oslobodenia Slovenska Červenou armádou. Za prítomnosti občanov mnohých krajín, s vlastnými štátnymi zástavami a štátnymi hymnami,“ satiricky uzavrel Fico.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Ficov odkaz Naďovi a „podobným hlupákom“ po útokoch na oslavy SNP: Ste pomätení a choromyseľní!

Odoberať
Upozorniť na
10 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie