eReport.sk
Robert Fico v regiónoch Foto fb/robertfico.sk

Fico: Tí vo vláde žijú na Marse? Ľudia sa mi sťažujú, že „Čaputovci“ riešia všetko možné, len nie to, čo ich trápi

Ľudia sa mi sťažujú, že „Čaputovci“ riešia všetko možné, len nie to, čo ich trápi. Takto začal svoj status na sociálnej sieti expremiér a predseda opozičnej strany SMER – slovenská sociálna demokracia Robert Fico. Pripojil tiež fotografie zo stretnutí členov strany s občanmi v regiónoch.

„Tí vo vláde žijú na Marse? To je otázka, ktorú som tento víkend od Vás počul snáď stokrát a vždy v inej obci alebo meste,“ pokračuje v statuse líder Smeru.

Mohlo by vás tiež zaujímať:

  1. Draxler sa obul do Denníka N
  2. Hamran je Matovičov blázon
  3. Orgány by mali konať!
  4. Potrebujeme schváliť rozpočet

Top problém treba urgentne riešiť

„SMER – SSD robí každý boží deň – upozorňuje, kontroluje, ale aj naháňa vládu do roboty. Lebo vieme, že zdražovanie doslova všetkého Slovákom riadne komplikuje život a nikto im s tým nepomáha!,“ rozhorčuje sa na sociálnej sieti Fico.

Zdražovanie a radikálny prepad úspor Slovákov podľa neho potvrdzuje, že zarábajú menej, ako musia míňať. „A tu sa končia všetky srandy! Je to top problém, ktorý treba urgentne riešiť, inak šírenie chudoby po celom Slovensku nezastavíme!,“ dodáva šéf smerákov rozhorčene.

„SMER – SSD nechodí okolo horúcej kaše a nechce robiť len kozmetické úpravy, lebo teraz potrebujeme systémové zmeny v štáte, ktoré posilnia našich pestovateľov, chovateľov a ľudí práce tak, aby sme znova boli sebestační a neboli závislí od toho, čo si zase vymyslia v Bruseli,“ uzatvára svoj status Robert Fico.

Zdroj: fb/robertficosk


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico: Tí vo vláde žijú na Marse? Ľudia sa mi sťažujú, že „Čaputovci“ riešia všetko možné, len nie to, čo ich trápi

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php