eReport.sk
Kateřina Konečná. Zdroj: FB / Kateřina Konečná

VIDEO Fico je suverénny premiér so suverénnymi postojmi, skonštatovala rázne česká europoslankyňa Konečná


Robert Fico je politikom, ktorý prekáža mnohým zahraničným „demokratickým“, liberálnym a progresívnym politikom. Tí to, rovnako ako tí naši z opozície, dávajú pomerne hlasno najavo. Zabúdajú pri tom ale na to podstatné, že si ho Slováci zvoli za premiéra v demokratických voľbách už po štvrtý raz. Nenávisť k nemu teraz ale viedla až k pokusu o jeho vraždu. A tu končí každá sranda!

Fico bol zvolený väčšinou hlasov

Súčasný slovenský premiér a predseda strany Smer-SSD má veľa svojich zástancov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. To, že ho zahraničie neakceptuje a údajne sa s ním nebaví ako s rovnocenným partnerom iba preto, že presadzuje záujmy Slovenska je iba zbožným želaním nielen opozície, ale všetkých tých, ktorí s jeho politikou nesúhlasia. O Robertovi Ficovi sa príliš pochvalne nevyjadrujú aj viacerí českí politici, ktorým to ale v jednej z diskusných relácií poriadne ostro „vysvetlila“ europoslankyňa za Komunistickú stranu Čiech a Moravy Kateřina Konečná, ktorá svoje názory zverejnila v zostrihu videa na sociálnej sieti.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Nech žije Fico
  2. Podpredseda parlamentu Ľuboš Blaha (Smer-SD)

Konečná v úvode priznáva, že ju desí čo o Ficovi hovorí pravicový politik za ODS, exminister a europoslanec Alexander Vondra. „Fico je suverénny premiér krajiny, ktorý bol zvolený väčšinou hlasov a má väčšinu parlament. Vám sa to nemusí páčiť, stokrát sa vám to nemusí páčiť, ale to je tak všetko páni čo s tým môžete robiť,“ okomentovala stručne Konečná to, aký má názor na tých, ktorým sa Fico ako slovenský premiér nepáči. „Potom si na tom môžete napísať rezolúciu, ktorá je proste totálnym nezmyslom, ako ste tu predviedli, ako voči Maďarsku, tak voči Slovensku,“ dodala rázne.

Nechajme robiť Fica jeho prácu

„Vy stále, keď tí ľudia nejdú podľa vašich nôt, tak si myslíte, že im to ako budete znepríjemňovať? Nechajme premiéra Fica, ako demokraticky zvoleného politika na Slovensku, si jednoducho robiť prácu, ktorú robí. Čo robí zle?“ pokladá Konečná zásadnú otázku. „A vy tu tvrdíte, ako za jeho vlády bola tá krajina najskorumpovanejšia. Prosím vás, tých nasledujúcich päť alebo šesť premiérov, ktorí sa tam vystriedali po Robertovi Ficovi, tak zariadili jediné, čo to Slovensko zúfalo schudobnelo, a že tým ľuďom na Slovensku sa žije horšie a horšie,“ nedáva si Konečná servítku pred ústa.

„Nechajme robiť Roberta Fica jeho prácu, poďme sa baviť o tom, čo robí váš premiér, vaša ministerka obrany, ktorá nám neustále hovorí ako sme vo vojne, desí ľudí, koľko peňazí sa dáva na obranu, ako sa to stráca, kde sa stratili tie prachy na tie granáty.“ pokračuje česká europoslankyňa v tvrdých slovách a vyzýva prítomných kolegov, aby sa radšej bavili o tom. „O tom sa tu máme baviť, nie o tom, čo robí Fico na Ukrajine!“ skonštatovala rozohnená Kateřina Konečná v zostrihu videa, ktorá ešte v samom závere napísala: „Vadí im Fico, premiér so suverénnymi postojmi. Bojí sa?“

Zdroj: FB / Kateřina Konečná

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico je suverénny premiér so suverénnymi postojmi, skonštatovala rázne česká europoslankyňa Konečná

Odoberať
Upozorniť na
20 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: