eReport.sk
Nech žije Fico
Demonštrácia v Prahe, foto:ig/t.okamura

Nech žije Fico, nech žije Fico! Skandoval masívny dav na pražskej demonštrácii


Nech žije Fico, nech žije Fico! Na pražskom Václavskom námestí sa zišiel masívny dav, ktorý prišiel na demonštráciu pred eurovoľbami, ktorú organizovala strana Tomia Okamuru SPD, ktorá je v európskej frakcii Identita a Demokracia

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Základné hodnoty Európskej únie
  2. Vášáryová perlila! Čo jej kto odkázal?
  3. Robert Fico, premiér SR

Na tejto demonštrácii sa zúčastnili aj predstavitelia Slovenskej národnej strany (SNS), jej predseda Andrej Danko a poslanci Národnej rady Rudolf Huliak, Adam Lučanský, či kandidátka do Európskeho parlamentu Romana Tabak.

Jednota národných strán

Danko vystúpil vo štvrtok so svojim prejavom. Podujatie má podľa SNS demonštrovať jednotu národných strán, čo považuje za dôležité. „Demonštrovanie jednoty národných strán. Spojenie národných strán v jednotlivých štátoch je tým najdôležitejším odkazom štvrtkovej demonštrácie,“ povedal šéf SNS.

Zdroj: ig/sns

Skandovali meno premiéra

Prítomní občania si spomenuli aj na predsedu vlády Roberta Fica, ktorí skandovali jeho meno: „Nech žije Fico, nech žije Fico,“ ozývalo sa z davu. Premiér sa aktuálne zotavuje zo strelných zranení, ktoré mu v stredu 15. mája spôsobil atentátnik na výjazdovom rokovaní v Handlovej.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Nech žije Fico, nech žije Fico! Skandoval masívny dav na pražskej demonštrácii

Odoberať
Upozorniť na
21 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: