eReport.sk
Fica po Klausovi podporil aj Zeman
Robert Fico a Miloš Zeman, foto:fb/smersd

VIDEO Fica po Klausovi podporil aj Zeman: Rád by som Ti poprial úspech vo voľbách!

Fica po Klausovi podporil aj Zeman! Bývalý prezident Českej republiky Miloš Zeman vyjadril plnú podporu expremiérovi Robertovi Ficovi (Smer-SD) v nadchádzajúcich parlamentných voľbách. Stal sa tak druhým českým exprezidentom, po Václavovi Klausovi, ktorý podporuje v slovenských parlamentných voľbách slovenskú sociálnu demokraciu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľuboš Blaha informuje o najnovších udalostiach v pléne Národnej rady.
  2. Fico a Klaus sa zhodli
  3. Mladí Slováci to vidia jasne
  4. Fica delí od víťazstva už len deväť dní

„Sme voči sebe vzájomne solidárni“

„Milý Robo, rád by som tebe, aj tvojej strane Smer-SD poprial mnoho úspechov vo voľbách. My, sociálni demokrati, sme jedna európska aj celosvetová rodina. My sme voči sebe vzájomne solidárni a prajeme úspech jeden druhému,“ uviedol vo svojom videu Zeman.

Zdroj: yt/smersd

Fica po Klausovi podporil aj Zeman

Známy a skúsený politik upozorňuje, že Slovensko v čase krízy potrebuje solidaritu so slabšími, chorými či staršími. „Verím, že aj na Slovensku sociálna demokracia zvíťazí. A že bude úspešnou stranou aj preto, lebo bude stranou medziľudskej solidarity. Solidarity s ľuďmi, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť súkromné školy a ich talentované deti aj tak potrebujú prístup k vzdelaniu. Solidarity s chorými, ktorí si nemôžu dovoliť zaplatiť súkromné kliniky, ale potrebujú vyliečenie svojej choroby. A solidarity so starými ľuďmi, ktorých sa pravicové konzervatívne vlády snažia ožobračiť, pretože je to jediná sociálna skupina, na ktorej dokážu šetriť. Prajem, aby na Slovensku zvíťazila sociálna demokracia a tebe a tvojim spolupracovníkom prajem plný úspech,“ dodal Zeman.

„Za Smerom nestoja mimovládky ani zahraničný kapitál“

Strana Smer-SD na sociálnej sieti Zemanovi poďakovala za podporu a vyslovila prianie, aby bola budúca sobota pre ľavicu úspešným dňom. „My, sociálni demokrati, síce nemáme spoločného zahraničného sponzora, ani masívnu podporu mimovládnych organizácií, no aj tak nás spája silnejšie puto ako liberálov, či progresívcov. Ich slušnopolitika sa dá charakterizovať veľmi jednoducho: ´kam vietor, tam plášť´. Nás však spájajú hodnoty. Hodnoty na ktorých sme vyrastali, hodnoty, ktoré si ctili naši rodičia a hodnoty, ktoré chceme odovzdať aj mladej generácii. Ďakujeme ešte raz, pán prezident, za vašu podporu a veríme, že 30. september bude pre sociálnu demokraciu úspešným dňom,“ uviedol Smer.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fica po Klausovi podporil aj Zeman: Rád by som Ti poprial úspech vo voľbách!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php