eReport.sk

Fanúšikovia zostali v šoku! Bývalého kapitána futbalového Interu našli mŕtveho!

Vo veku 48 rokov zomrel bývalý slovenský futbalista Radoslav Kunzo. Niekdajšieho kapitána Interu Bratislava, ktorý bol od 9. apríla nezvestný, našli v utorok mŕtveho. Informoval o tom Záchranný Systém Slovensko na svojej facebookovej stránke, správu potvrdili aj viaceré slovenské weby a na sociálnej sieti aj hráčov bývalý klub FC Lokomotíva Košice.

Nečakaná správa o smrti

„Veľmi smutná správa. Nezvestný Radoslav K. sa našiel. Napriek veľkej snahe všetkých zložiek, ktoré pomáhali pri pátraní, sa Radoslav našiel, bohužiaľ, neskoro. Rodine a priateľom vyjadrujeme úprimnú sústrasť,“ uviedol Záchranný Systém Slovensko.

„Rado, bolo nám cťou byť tvojimi fanúšikmi, keď sme ťa z bariér nášho štadióna v Čermeli povzbudzovali ´Loky do toho´. Česť tvojej pamiatke a úprimnú sústrasť celej rodine v mene celého nášho klubu a v mene nás všetkých, ktorí si ťa v tom najlepšom pamätáme,“ uviedol na sociálnej sieti klub Lokomotíva Košice.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Vzácne stretnutie
  2. Navždy odišiel známy slovenský maliar
  3. Infantino rázne zasiahol

Po nezvestnom Kunzovi pátrali policajti Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Pezinku. V nedeľu 9. apríla v čase 2.30 h odišiel z miesta dopravnej nehody z Chorvátskeho Grobu z Triblavinskej ulice na neznáme miesto a nedal o sebe vedieť. Náhodná okoloidúca ho podľa informácií TV JOJ mala ošetriť, keďže krvácal z ucha. Zachytený bol ešte na niekoľkých záberoch z bezpečnostných kamier, a potom ho už nikto nevidel. Nakoniec ho našli mŕtveho v Chorvátskom Grobe, časti Čierna Voda.

Exkapitán Interu

Kunzo bol odchovanec Lokomotívy, ale jeho najväčšie futbalové úspechy sa spájajú najmä s Interom Bratislava, kde pôsobil aj vo funkcii kapitána. S Interom získal double, v predkole Ligy majstrov si so „žlto-čiernymi“ zahral proti Rosenborgu Trondheim. Hral aj za viaceré ďalšie slovenské kluby či rakúsky Kapfenberger SV. Naposledy pôsobil ako hrajúci tréner OŠK Slovenský Grob, ktoré účinkuje v V. lige BFZ.

Reakcia bývalého zverenca

Portál eReport získal reakciu na tragickú správu o smrti Radoslava Kunza od jedného z jeho niekdajších zverencov: „S trénerom Kunzom som sa stretol v tíme vo Vajnoroch. Síce sme spolu spolupracovali iba chvíľu, avšak vždy pôsobil na hráčov priateľsky. Bol známy i svojim profesionálnym prístupom. Skúsenosti z aktívnej hráčskej kariéry sa snažil pretaviť i v trénerstve. Správa o jeho smrti zasiahla určite všetkých futbalových nadšencov. Čest jeho pamiatke!“ Reagoval na úmrtie Kunza futbalista Lukáš.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fanúšikovia zostali v šoku! Bývalého kapitána futbalového Interu našli mŕtveho!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php