eReport.sk
Navždy odišiel známy slovenský maliar
Ilustračná snímka, foto:tasr

Svet športu smúti: Slzy tečú potokom. Nečakaná smrť známeho futbalistu!

Svet športu smúti. Gori pôsobil počas hráčskej kariéry len v Taliansku. Je jedným zo šiestich hráčov histórie, ktorí získali titul v Serie A s tromi rôznymi klubmi.

Svet športu smúti

Ako uvádza portál teraz.sk, vo veku 77 rokov zomrel na následky choroby bývalý taliansky futbalový reprezentant Sergio „Bobo“ Gori. Informovali o tom weby Football Italia a DAZN.com.

Foto: fb/cagliaricalcio

Smrť známeho futbalistu

Gori pôsobil počas hráčskej kariéry len v Taliansku. Je jedným zo šiestich hráčov histórie, ktorí získali titul v Serie A s tromi rôznymi klubmi. Podarilo sa mu to s Interom Miláno, Juventusom Turín a Cagliari. „Dnes smútime za jedným z hrdinov, ktorý dokázal urobiť našu Zem veľkou. Navždy vďační, zbohom, Bobo,“ uviedlo na sociálnej sieti vedenie klubu z Cagliari.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Hviezda Bayernu si poriadne zavarila
  2. Vo veku 103 rokov zomrel protifašistický odbojár František Marke.
  3. Vzácne stretnutie

Gori triumfoval v roku 1965 s Interom v Európskom pohári majstrov a v sezóne 1976/77 zvíťazil s Juventusom v Pohári UEFA. V roku 1970 reprezentoval Taliansko na MS v Mexiku.

Smrť bývalého Slovanistu

Pred pár dňami zasiahla slovenských futbalových fanúšikov nečakaná správa o smrti 39-ročného Maria Božiča. Bývalého futbalistu, ktorý svojo času hrával za bratislavský ŠK Slovan.

Božič hral za belasých v rokoch 2009–2011, prispel k zisku double v sezóne 2010/11 i k zisku Slovenského pohára v ročníku 2009/10. Vo finále s Trnavou dal vtedy pri víťazstve 6:0, hoci druhý gól, ktorý bol jeho premiérovým v Slovane.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Svet športu smúti: Slzy tečú potokom. Nečakaná smrť známeho futbalistu!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php