eReport.sk
Bruce Willis
Bruce Willis, FOTO: Instagram/Emma Heming Willis

Fanúšikovia v smútku. Obľúbenému akčnému hrdinovi potvrdili hroznú diagnózu


Smutná správa pre fanúšikov. Americkému hercovi Bruceovi Willisovi lekári diagnostikovali demenciu. Vo štvrtok to vo vyhlásení uviedla hercova rodina takmer rok po tom, ako pre zdravotné problémy skončil s herectvom. TASR o tom informuje podľa správy agentúry AFP. 

Willisova rodina vlani na jar oznámila, že mu lekári diagnostikovali afáziu – poruchu reči. „Bruceov stav pokročil a teraz máme špecifickejšiu diagnózu: frontotemporálna demencia,“ píše sa vo vyhlásení.  

Mohlo by vás zaujímať

  1. Bruce Willis
  2. Členovia skupiny Queen vo videoklipe Bohemian Rhapsody. Reprofoto:

„Bohužiaľ, problémy s komunikáciou sú len jedným príznakom choroby, ktorej Bruce čelí. Aj keď je to bolestivé, je pre nás úľavou, že konečne poznáme jasnú diagnózu,“ uviedla hercova rodina. V súčasnosti je táto choroba neliečiteľná, no rodina dúfa, že sa to v nasledujúcich rokoch podarí zmeniť.  

„Dúfame, že akákoľvek pozornosť médií sa môže zamerať na objasnenie tejto choroby, ktorá si vyžaduje oveľa viac povedomia a výskumu,“ uviedla rodina.

Bruce Willis bol jedným z najpopulárnejších hercov Hollywoodu. Preslávil sa vo viacerých akčných filmoch, medzi ktoré patrí i séria Smrtonostná pasca.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fanúšikovia v smútku. Obľúbenému akčnému hrdinovi potvrdili hroznú diagnózu

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: