eReport.sk
Demi Moore, foto: profimedia

Ako to tá Demi robí? S najstaršou dcérou vyzerajú ako dvojčatá!

Je stále krásna a pôsobí neskutočne mladistvo. Demi Moore (58) si nedávno zapózovala so svojou najstaršou dcérou Rumer Willis (32). Na fotografii vyzerajú skôr ako sestry, a nie ako matka s dcérou, sú takmer na nerozoznanie.

O americkej herečke Demi Moore je známe, že si na svoj vzhľad extrémne potrpí. Je známe, že podstúpila viaceré korekcie a estetické zákroky. Má ich však urobené s citom a veľmi prirodzene. Dva roky pred šesťdesiatkou vyzerá skôr ako tridsiatnička vo vrcholnej forme.

Demi s dcérou Rumer vyzerajú ako dvojičky.

Foto: Instagram

Jej dcéra Rumer, ktorá má tridsaťdva rokov, sa na ňu nesmierne podobá. Jej otcom nie je nik iný ako Demin druhý manžel Bruce Willis (65). Okrem nej majú spolu ešte dve ďalšie dcéry Tallulah a Scout. S Willisom bola Moore dlhých trinásť rokov a mali pomerne vydarené manželstvo.

Neskôr sa zamilovala od oveľa mladšieho Ashtona Kutchera (42). Z lásky mu prepáčila aj nevery a raz s ním dokonca išla do trojky. Ich vzťah je však už niekoľko rokov minulosťou.

Demi Moore si zahrala vo viacerých slávnych hollywoodskych filmoch. Zažiarila v Duchovi, Škandalóznom odhalení, či vo filme Striptíz.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport