eReport.sk
Bruce Willis
Bruce Willis, FOTO: Instagram/Emma Heming Willis

Ako vyzerá život Brucea Willisa po odhalení vážnej diagnózy?

Rodina Brucea Willisa šokovala v marci jeho fanúšikov oznámením o ukončení jeho úspešnej kariéry. Herec trpí vážnym ochorením afázia, kvôli ktorému nie je schopný komunikovať so svojím okolím.

Magazínu People sa podarilo zistiť bližšie novinky o tom, ako teraz vyzerá jeho život. Už minulý rok prichádzali informácie, že Bruce pôsobil v niektorých momentoch na verejnosti zmätene. Keďže sa teraz jeho zdravotný stav zhoršil, rozhodol sa úplne stiahnuť do úzadia.

„Je to skutočne náročné obdobie pre rodinu a tak veľmi si vážime pokračujúcu lásku, súcit a podporu. Prechádzame cez to ako silná rodina a chceli by sme to priniesť aj ich fanúšikom, pretože vieme, ako pre vás veľa znamená a ako veľa znamenáte pre neho.“

Rodina Brucea Willisa

Aktuálne trávi veľa času so svojou rodinou. Manželka Emma Heming sa snaží, aby sa veľa stretával nielen s ich dvoma dcérami, ale aj so staršími deťmi, ktoré má s bývalou partnerkou Demi Moore. „Je to skutočne náročné obdobie pre rodinu a tak veľmi si vážime pokračujúcu lásku, súcit a podporu. Prechádzame cez to ako silná rodina a chceli by sme to priniesť aj ich fanúšikom, pretože vieme, ako pre vás veľa znamená a ako veľa znamenáte pre neho,“ povedali jeho blízki.

Rodina sa nevzdáva

Zdroj tohto magazínu prezradil, že Emma je veľmi šťastná, že sa jej podarilo mať s manželom dve deti. Preto sa všetci teraz sústredia na to, aby spolu prežívali krásne chvíle a preniesli tak pozitívnu energiu aj na Willisa.

Viac sa dozviete:

Jeho blízki sa snažia umožniť mu fungovať čo najnormálnejšie. Naďalej to nevzdávajú a veria, že herec bude mať ešte nádej na kvalitný život. „Ako niekto čeliaci zdravotným výzvam, nemohol byť Bruce súčasťou lepšej rodiny. Bolo to šokujúce. A nie je jednoduché vidieť ako jej partner dopadol. No snaží sa to udržať pokope kvôli nemu,“ prezradil zdroj blízky Emme Heming pre magazín People

FOTO: Prvé fotografie Brucea Willisa po oznámení konca kariéry

Bruce Willis s manželkou a dcérou, FOTO: Instagram/Emma Heming Willis


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ako vyzerá život Brucea Willisa po odhalení vážnej diagnózy?

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti