eReport.sk

Exprezident Gašparovič: Polícia musí mať vždy zviazané ruky zákonom!

Redakcia spravodajského portálu eReport si pre vás pripravila ďalší zaujímavý rozhovor. K aktuálnym a horúcim témam sa vyjadril bývalý dvojnásobný prezident Slovenskej republiky Doc. JUDr. Ivan Gašparovič.

Ivan Gašparovič je bývalý, v poradí tretí prezident Slovenskej republiky. Vo svojej funkcii pôsobil od roku 2004, ako prvý slovenský prezident bol zvolený v dvoch nasledujúcich volebných obdobiach. Jeho funkčné obdobie sa skončilo 15. júna 2014 nástupom nového prezidenta Andreja Kisku.

Exprezident sa redaktorke Mimi Šramovej vyjadril k viacerým aktuálnym témam. Ivan Gašparovič sa drží pravidla, že sa vyhýba kritizovaniu práce svojich funkčných nasledovníkov, avšak ako sám hovorí, niektoré rozhodnutia a situácie by riešil inak ako súčasná hlava štátu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Juraj Droba
  2. polícia, páska
  3. Boris Nosek, právnik združenia Klub 500.

Ako vidí dnešnú politickú scénu z pozície exprezidenta? Kam smeruje politika na Slovensku? Vidí konflikt medzi Špeciálnou a Generálnou prokuratúru? Reagoval i k obvineniu polície združenia zamestnávateľov Klubu 500 z terorizmu. Na tieto a mnohé iné otázky odpovedal bývalý prezident Ivan Gašparovič. Viac sa dozviete vo videu.

ROZHOVOR S EXPREZIDENTOM IVANOM GAŠPAROVIČOM

Zdroj: yt/eReport


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Exprezident Gašparovič: Polícia musí mať vždy zviazané ruky zákonom!

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre