eReport.sk
Smer dominuje aj medzi mladými voličmi
Robert Fico, foto:fb/smersd

PRIESKUM Smer dominuje aj medzi mladými voličmi na TikToku! Progresívci výrazne zaostávajú

Smer dominuje aj medzi mladými voličmi! Predvolebné obdobie je plné prieskumov nie len o voličských preferenciách, ale aj o popularite strán na rôznych platformách. Kým v minulosti na sociálnych sieťach dominovali skôr liberálne a pravicové strany, posledné volebné obdobie kartu jednoznačne obrátilo. Spomedzi politických strán momentálne súhrnne a celkom jasne na sociálnych sieťach vedie opozičný Smer-SD. A najnovšie štatistiky dokonca ukazujú, že sa to týka aj mladej a rýchlo sa rozrastajúcej siete TikTok, ktorej hlavným obsahom sú krátke videá.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mladí Slováci to vidia jasne
  2. Poslanec NR SR Ladislav Kamenický (SMER-SD).

Smer má najväčší výtlak

Smer pri predstavovaní svojho TikToku pred niekoľkými rokmi zaujal mladšie publikom. Najmladší podpredseda strany Erik Kaliňák vtedy tvrdil, že má záujem, aby bol Smer a jeho politici na TikToku aktívny. Po niekoľkých rokoch súperenia strán na tejto platforme je zrejmé, že Smer nie len, že je aktívny, ale dokonca aj vedie.

Zdroj: psdigital

Smer dominuje aj medzi mladými voličmi

Na prvom mieste je na platforme konkrétne strana Smer-SD, na druhom mieste politik Sme rodina Peter Pčolinský a na treťom mieste politik OĽANO Peter Cseh. Nasleduje tvár Republiky Tomáš Špaček, predseda Sme rodina Boris Kollár, či mládežníčka Republiky Lea Lauková, ktorá zaujala divákov v prvom rade svojim výzorom. V prvej desiatke môžeme vidieť aj stránku samotnej strany Republika, predsedu Hlasu-SD Petra Pellegriniho, predsedu Republiky Milana Uhríka, či novú tvár Smeru-SD Janu Jányovú.

Skokani roka

Aj keď sa Progresívne Slovensko nenachádza v prvej desiatke, nájdeme ho aspoň medzi rýchlo rastúcimi stránkami. Tými sú stránka bývalého ministra školstva Branislava Gröhlinga, stránka SaS, či spomínané Progresívne Slovensko. Rýchlo rastúcu stránku má aj politik Sme rodina Miloš Svrček.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

PRIESKUM Smer dominuje aj medzi mladými voličmi na TikToku! Progresívci výrazne zaostávajú

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php