eReport.sk
Milan Lasica nečakane zomrel
Milan Lasica, foto:tasr

Emotívne odkazy športovcov Milanovi Lasicovi: Odpočívajte v pokoji Maestro!

V nedeľu nás zasiahla šokujúca správa. Legendárny herec a humorista Milan Lasica (†81) nečakane zomrel. Okrem toho, že bol veľkým milovníkom divadla mal rád aj šport. Slovenské športové osobnosti na smutnú správu reagovali na sociálnych sieťach dojímavými odkazmi legende.

Na smrť Milana Lasicu medzi prvými reagoval bývalý futbalový reprezentant Martin Škrtel. „Odpočívajte v pokoji! R.I.P. Maestro,“ napísal niekdajší kapitán reprezentácie. S reakciou sa pridala aj Dominika Cibulková, ktorá na svojom instagramovom profile zverejnila Lasicovu fotografiu s podobným textom ako Škrtel.

DOJÍMAVE ODKAZY ŠPORTOVÝCH OSOBNOSTÍ MILANOVI LASICOVI (†81) NÁJDETE V GALÉRII

Zaspomínal aj prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik. „Hovorí sa, že každý je nahraditeľný. Je to pravda, ale sú aj výnimky a jednou z nich je aj Milan Lasica,“ napísal na instagrame, „na pódiu jeho milovaného divadla, po koncerte jeho milovaných skladieb a pred jeho milovanými divákmi sa skončila jeho pozemská cesta. Za všetko, čím dokázal nádherným spôsobom obohatiť môj život mu budem až do konca tej mojej pozemskej cesty vďačný.“

Milan Lasica nečakane zomrel v nedeľu počas predstavenia v jeho štúdiu L+S – Foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Emotívne odkazy športovcov Milanovi Lasicovi: Odpočívajte v pokoji Maestro!

Aktuálne v športe

Futbal, hokej