tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Milan Lasica, foto: tasr

Svedok o skone Milana Lasicu: Naraz sa pomaly zosunul k zemi

Vo veku 81 rokov navždy odišiel do hereckého neba legendárny humorista, dramaturg, režisér a herec Milan Lasica. Jedného z najobľúbenejších hercov si našla smrť priamo na javisku. Pri tom, čo najviac miloval, bavení ľudí.

Smrť počas predstavenia

Podľa správy od zdroja, ktorú priniesol denník SME, zomrel herec Milan Lasica priamo na javisku, kde vystupoval s orchestrom na výročnom koncerte v Bratislave. Odpadol počas jednej z piesní a aj napriek pokusom o oživovanie sa ho už zachrániť nepodarilo.

FOTO MILANA LASICU (†81) NÁJDETE V GALÉRII

Foto: tasr, rtvs, profimedia

Oslavy sa skončili tragédiou

Orchester oslavoval dvadsaťročnú spoluprácu s legendárnym Milanom Lasicom, ktorú v roku 2001 odštartoval spoločný projekt s názvom Ja som optimista. V nedeľu 18. júla si preto Bratislava Hot Serenaders spolu s Milanom Lasicom naplánovali koncert pod príznačným názvom Ja som optimista (už 20 rokov) – ako inak, symbolicky v Štúdiu L+S. Nikto však netušil, k akej tragédii večer dôjde.

Milan Lasica (†81) patril medzi veľké osobnosti slovenskej kultúry – Foto: profimedia

Pre Denník N potvrdil jeho úmrtie aj jeden z priamych divákov koncertu. „Bola to náhla porucha srdcového rytmu. Bol som tam a podával som resuscitáciu s kolegami, kým prišla záchranka. Dospieval pesničku Ja som optimista v dobrej forme, bola klaňačka asi dvakrát a naraz sa pomaly zosunul k zemi. Párkrát sa ‚vrátil‘ a hýbal očami, ale nezvládol to. Bohužiaľ, je to pravda.“.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Svedok o skone Milana Lasicu: Naraz sa pomaly zosunul k zemi

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku