eReport.sk
Huliak odkrýva špinavosti. Tie sa mali na ministerstve životného prostredia diať za pôsobenia Jána Budaja.
Rudolf Huliak, predseda Výboru Národnej rady SR pre pôdohospodárstvo a životné prostredie (SNS). Zdroj: Screenshot video TA3

VIDEO Duel Huliak vs Hojsík vyznel pre národniara. TOTO progresívec určite nečakal


Politici z Progresívneho Slovenska využívajú každú príležitosť na to, aby akokoľvek zaútočili na súčasnú koalíciu a pripomenuli jej niečo z minulosti, a nadviazali to na súčasnosť. Ich snaha je jasná, očierniť ich v očiach verejnosti, skúsiť referendum o predčasných voľbách a dostať sa miesto nich do vlády. Zatiaľ im to ale vôbec nevychádza, pretože po prehratých predčasných parlamentných voľbách dostali K.O. aj v prezidentských a je možné, že s dlhým nosom odídu aj pri voľbách do Európskeho parlamentu.

Sorosove milióny do likvidácie Mečiara

Kto čakal, že opoziční politici sa aspoň trochu stiahnu a konečne sa zapoja do pomoci Slovákom, ten sa opäť veľmi zmýlil. Ako tak dostáva rozum iba KDH, no Progresívne Slovensko a SaS spolu s hnutím Slovensko si idú svoje. A keby len u nás doma, oni nám škodia aj v zahraničí, a najmä na pôde europarlamentu. Tam je v tomto ako doma i podpredseda europarlamentu a zároveň Progresívneho Slovenska Martin Hojsík, ktorý sa na sociálnej sieti chcel pochváliť zostrihom videa z diskusnej relácie na RTVS Analýzy 24, v ktorom chcel znemožniť koalíciu.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Majú strach zo Smeru?
  2. Opozícia znova útočí na Slovensko v Bruseli
  3. Huliak odkrýva špinavosti. Tie sa mali na ministerstve životného prostredia diať za pôsobenia Jána Budaja.
  4. Poslanec Európskeho parlamentu Martin Hojsík (PS/SPOLU).

Poslanec nášho parlamentu Rudolf Huliak mu však ukázal „kde je sever“ a jeho útok elegantne odrazil. „Boja sa sorosovské detičky, že na Slovensku budú mať jasnú cajchu, že sú financovaní zo zahraničia. A ako sa priznal pán Šimečka a s pánom Sorosom, že niekoľko miliónov vložili do likvidácie Mečiara, tak si ja osobne myslím, že nie to, koľko miliónov vložili do celej kauzy Kuciak, aj do všetkého ostatného, čo tu pomohlo zvrhnúť vládu Roberta,“ uviedol Huliak, ktorý si nedával servítku pred ústa. Podľa moderátorky sú to veľmi závažné obvinenia, k čomu sa pridal aj Hojsík.

„Neobtierajte si ústa o zákernú vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej“ pridal sa Martin Hojsík, ktorý ešte dodal: „Prsty v tom má Marián Kočner, jeden z vašich ľudí. Toto je naozaj nechutné.“ A čo na to jeho spoludiskutujúci: „Nehnevajte sa na mňa, nikde nebolo ešte preukázané, akým spôsobom, kto a ako bol zadávateľom vraždy. A je to pomaly verejným tajomstvom, že potrebovali zlikvidovať vládu Roberta Fica, rozbiť V4,“ oponoval nekompromisne Rudolf Huliak.

Zdroj: FB / Martin Hojsík

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Duel Huliak vs Hojsík vyznel pre národniara. TOTO progresívec určite nečakal

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: