eReport.sk
Predseda Bratislavského samosprávneho kraja (BSK) Juraj Droba.

Droba hovorí o veľkom záujme v kraji dať sa zaočkovať: Musíme pracovať aj cez sviatky!

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) bude vo veľkokapacitnom očkovacom centre na Národnom futbalovom štadióne (NFŠ) v Bratislave očkovať proti ochoreniu COVID-19 aj medzi sviatkami. Reaguje tak na aktuálnu situáciu a záujem zo strany obyvateľov. Upozorňuje, že očkuje len zaregistrovaných. Na sociálnej sieti o tom informuje predseda BSK Juraj Droba.

„Situácia s novým koronavírusom je stále vážna a my vychádzame v ústrety vášmu záujmu dať sa čím skôr zaočkovať. Aj napriek tomu, že všetci by sme chceli oddychovať, zodpovednosť nám to nedovolí. Preto očkujeme aj medzi sviatkami,” napísal Droba, ktorý sa zároveň poďakoval všetkým zdravotníkom.

Budú očkovať do konca roka

V decembri bude kraj očkovať ešte počas troch dní, a to 28., 29. a 30. decembra. K dispozícii sú aj termíny v januári budúceho roka, a to 4., 7., 8. a 10. januára. „Očkujeme len zaregistrovaných,” pripomína Droba.

Kraj ponúka veľa možností

Záujemcovia sa môžu registrovať na presný dátum a čas prostredníctvom formulára na webovej stránke kraja. Kraj očkuje aj tých, ktorí sa prihlásili cez Očkujeme, aj tých, ktorí sa prihlásili cez Národné centrum zdravotníckych informácií (NCZI). Na NFŠ očkuje kraj prvou, druhou aj treťou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Pôvodne malo očkovacie centrum očkovať tento rok už len 29. decembra, následne malo svoje brány otvoriť až 7. januára.

Bude vás zaujímať:

  1. Peter Pellegrini a Robert Fico.
  2. Tomáš Taraba,
  3. Miesto tragickej nehody v Bratislave.

Zdroj: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Droba hovorí o veľkom záujme v kraji dať sa zaočkovať: Musíme pracovať aj cez sviatky!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti