eReport.sk
Dominka Cibulková s rodinou, foto: facebook

Cibulková sa poriadne plesla po vrecku. Tehotenstvo oslávila vínom za tisíce eur!

Keď zistila, že je v inom stave rozhodla sa s manželom novinu osláviť ako sa patrí. Fľaša vína, ktorá sa len tak nevidí!

Sú to dva roky, čo naša historicky najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková ukončila kariéru. Po rokoch driny na kurtoch sa začala písať nová etapa v jej živote. Zistila, že z nej bude mama.​ Verejnosti oznámila, že tenisovú kariéru tak vešia na klinec.

Ako sa Cibulková rada delí so svojimi sledovateľmi na Instagrame o všetky zaujímavé momenty z jej života, tak si nemohla nechať pre seba ani aktuálne výročie a spomienku naň. Azda jej mobil pripomenul, akú fotku zachytila takto pred dvomi rokmi a tak sa o záber podelila aj so svetom. „Táto fotka bola zachytená presne pred 2 rokmi a toto bol deň, keď sme zistili, že som tehotná. Pamätám si to celkom jasne, lebo sme si otvorili výnimočnú fľašu vína, ktorú sme mali doma odloženú na oslavu tejto chvíle,” napísala k výťahovej fotke s manželom Michalom.

Pred dvoma rokmi oslávila pozitívny tehotenský test exkluzívnym vínom – Foto: instagram instagram/DC

Niektorých však zaskočil práve ten moment, že Dominika oslávila tehotenstvo prípitkom alkoholickým nápojom, čo by malo byť v tehotenstve tabu. Je ale vysoko pravdepodobné, že nestiahla sama celú fľašu a jedno deci vína na prípitok v skutočne ranom štádiu, keď len tesne vyjde pozitívny tehotenský test, ešte nie je žiadnou hrozbou.

Dominika má ale aspoň nezabudnuteľnú pripomienku v podobe fľašky vína značky Château Petrus, ktoré stojí podľa ročníku od zhruba troch, až do takmer 8000 eur. „Samozrejme, že sme si fľašu nechali ako pekný suvenír, nech si to navždy pamätáme,” priznala bývalá tenistka. Jeho jedinečnosť je spôsobená mnohými faktormi, predovšetkým výnimočným terroirom 40 metrov nad morom, najvyšším bodom s vrstvou ťažkej ílovitej pôdy a železným podložím. To sú ideálne podmienky pre ručne zbierané hrozno odrody Merlot.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cibulková sa poriadne plesla po vrecku. Tehotenstvo oslávila vínom za tisíce eur!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport