eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Dochrámaná Remišová! Preboha, čo sa jej to stalo?

Pondelkový sviatočný deň si vďaka peknému počasiu užívali mnohí. Medzi nimi aj šéfka strany Za ľudí a vicepremiérka Veronika Remišová. Politička sa vybrala s rodinou na túru do Tatier a hoci rozdávala úsmevy na všetky strany, jeden detail sa prehliadnuť nedal.

Remišová totiž v piatok večer zverejnila na svojej sociálnej sieti fotografiu zo Západných Tatier.„Dlhá, ale krásna. Jedna z najkrajších, najtichších. Krásny sviatočný deň prajem všetkým,“ napísala k fotografii, na ktorej pózuje pri tabuľke Sedlo Závory. Remišová sa síce usmieva, no pozornému oku neujde, že má obviazanú ruku.

Fanúšikovia sa okamžite začali vypytovať na detaily. „Mám narazený, vykĺbený palec,“ vysvetľovala Remišová, ktorá však svoj momentálny zdravotný hendikep výraznejšie neprežíva. „Našťastie sa šliape nohami, inak by z letných túr nebolo najbližšie dva týždne nič,“ chválila vicepremiérka, ktorá sa podľa vlastných slov chystá ešte na ďalšie túry.

Viac o vicepremiérke Veronike Remišovej si prečítate tu:

  1. Ján Mičovský (OĽaNO), podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí) a ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková (Za ľudí)
  2. Veronika Remišova (Za ľudí).
  3. Veronika Remišová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Dochrámaná Remišová! Preboha, čo sa jej to stalo?

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti