eReport.sk
Diana Mórová, foto: profimedia

Diana Mórová o sexe s Vajdom: „Jedna pusa pomalá, druhá rýchlejšia!”

Známa herečka si zaspomínala, ako prebiehala milostná scéna, ktorú natáčala s Jozefom Vajdom. S kolegom si strihla vášnivú scénu, kde mu odhalila prsia.

Diana Mórová (51) patrí medzi naše najúspešnejšie herečky. Doposiaľ každú svoju rolu stvárnila bravúrne, nehovoriac o tej poslednej vo filme Sviňa. Práve tam fanúšikov prekvapila nielen svojou perfektnou figúrou, ale aj pikantnou scénou s hereckým kolegom Jozefom Vajdom, ktorému sa v nej celá oddala.

Boli zvedaví

Diana prednedávnom prijala pozvanie do šou Borisa Valábika a Mariána Gáboríka, ktorí herečku dopodrobna vyspovedali. Mórová dokonca po roku prehovorila o pikantnej scéne s Vajdom. „Vo filme Sviňa si mala scénku, ktorú si inak Jožko Vajda veľmi pochvaľoval, bol veľmi spokojný,” podpichol herečku v šou Valábik. Ostrieľanú umelkyňu nezaskočil: „Vieš, prečo bol spokojný? My sme si presne povedali, čo urobíme. Urobili sme si choreografiu, kedy mi rozopne zips, všetko sme si naplánovali do detailu. Napríklad pusy. Povedali sme si, jedna pomalá, druhá rýchlejšia. Normálne to je choreografia a keď sa ide ostrá, tak to prežívaš. Tá technika, čo sme si povedali, nám ide v hlave,” vysvetlila Mórová.

Neodbytný Gáborík

„Aj si v hlave pustíš nejaký film, aby si sa fakt nakopla na tú scénku, nejako sa vzrušila?” spýtal sa Gáborík. „Áno, ale dôležitý je aj partner. Keby som tam mala nejakého ,Lala´, nebolo by to ono,” odpovedala pohotovo Diana Mórová. Valábik neprestal vyzvedať a herečky sa spýtal: „Ale chémia tam bola, nie? Lebo Jožko Vajda povedal, že si musel po tej scénke trošku dlhšie poležať. Takže máš na neho aj takýto vplyv.” Diana sa v žiadnom prípade nedala odrovnať: „Aha, ja som si to nevšimla, ale tak je to asi normálne, niekoho to vzruší, niekoho možno nie. Ale ja by som sa nevzrušila, keď vidím, že je tam 50 ľudí, mne to napríklad nejde, chápeš. Viem to zahrať, ale nie je to naozaj.”

Zdroj: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Diana Mórová o sexe s Vajdom: „Jedna pusa pomalá, druhá rýchlejšia!”

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti